Yardımmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tayfuns

Üye
    Konu Sahibi
Yardımmm
selam arkadaslar ya belkı basıt bı konu ama .yenı modemı tanıtmama ragmen ınternete baglanamıyorum.ne yapmam lazım bı yardım edersenız sevınırım

ekucuk

Üye
adsl mi normal modem mi?

Normal modem için: Denetim Masası/ modem özelliklerinden modemi sorgula de modem özellikleri çıkıyosa doğru kurulmuş bağlantıya hazırdır eğer değilse tekrar kurmak gerekir.

Adsl modem için: uzaktan pek birşey diyemem

Tayfuns

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ekucuk &#064; Nov 22 2005, 02&#58;04 PM) [post=212786]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
adsl mi normal modem mi?

Normal modem için: Denetim Masası/ modem özelliklerinden modemi sorgula de modem özellikleri çıkıyosa doğru kurulmuş bağlantıya hazırdır eğer değilse tekrar kurmak gerekir.

Adsl modem için: uzaktan pek birşey diyemem
[/b][/quote]
adsl

ekucuk

Üye
adsl modemde bende çok sorun yaşadım. seninkide usb galiba. Eğer USB ise diğer usb cihazlarla çakışıyodur muhakkak(yazıcı, tarayıcı, bluetooth). Ben şu anda tarayıcı ve bluetooth kullanamıyorum mesela

Tayfuns

Üye
    Konu Sahibi
bende kullanmıyommkı usb oldugu dogru ama tanıtmama ragmen daha gelmedı net delırıcem yaaa

symbianboy

Üye
sen adsl modemde 8-35 ayarını yaptınmı yoksa girmez

Tayfuns

Üye
    Konu Sahibi
yaptım symbıan her bı ... yaptım gırmıyo gırmıyo

DefectoR

Öncelikle konuyu buraya taşıyalım burda daha da çok yardım alırsın...

Gelelim soruna; şimdi bana modeminin markasını, usb mi yok sa ethernet üzerinden mi bağlı olduğunu söylersen sevinirim, bir de son olarak status, dsl ışığı yanıyormu onu da söylermisin ona göre yardımcı olmaya çalışalım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt