Yardımlarınızı Bekliyorum.

• 24 Mart 2013
  • 430 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Konu çok yanlış yerde ama rica ediyorum taşımayın lütfen.

Arkadaşlar kullandığım cihaz E71. Şarj sorunum var. Dün yeni batarya aldım. Sertec-Polimer batarya E71 için. İçindeki pili bitirdim sonra 10 saat şarja koydum. Sabah 7.30 gibi aldım. Akşam 7 de bitti şarjı.. 2-3 saat kadar opera mini ile internete girdim.1,30 saatte görüşme yaptım.sizce normal mi? Önerilerinizi bekliyorum :)

Haftaya orjinal batarya almayı düşünüyorum zaten. Birde batarya yerindeki tırnakları temizlemek gerekiyormuş galiba bi forumda gördüm.

Yazan: Legendary.
  2. Bence normal

3. :allalla: Böyle giderse genpadan 55 liraya orjinal alıcam ama oda 55 lira ya :bilmm

4. Anlamadım ki

5. Gayet açık :hmmm

6. Normal normal

7. Yetmiyor bana o zaman :D

8. Daha ne istiyon lan iyiymis iste :D orijinal bataryayla daha cok gider ;)

9. Normal

10. :sirit: Orjinal almak istiyorum genpadan baktım 55 lira amaaa somuru: Yorumlarda 2-3 gün gider çok rahat yetiyor diyorlar :hmmm

11. Bence alma yeni telefon alirsin birde sonra 55 tl verdigine yanarsin :hmmm ayrica ne kadar da pahaliymis ben bimekste bulmustum bl-5j 35 tl miydi neydi :hmmm senin batarya modeli ne?

12. Bende c503 ve c601 var ikisiyle de günde 2 saate yakın internette geziyorum ve c503 ertesi gün olmasına rağmen 2 çizgisi varken c601`inki çoktan bitmiş oluyo.İkisinin de orjinal batarya.Ben hergün hergün telefon jarz etmekten bıktım.Bi çözüm bulsunlar artık yhaa.Eğer bi bildiğiniz varsa yazın arkadaşlar :off:

13. Açmıycam şuan kapağı :D E71 işte tel :D BP-4L olması lazım :D

Sinir oluyorum ya :angry:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 18:31