Yardımınızı Bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

By Mustafa

Üye
    Konu Sahibi
Yardımınızı Bekliyorum
Arkadaşlar casper via8 aldım ki almaz olaydım! usbyi pcye bağlıyorum pc hiç görmüyor. usb hata ayıklama denedim olmadı.
1. Uygun rom bulabilir miyim?
2. Nasıl rom atarım link :?
3. Neden görmüyor ?
Yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

mrzstyl

mrzstyl

Üye
Belki usb kablosunda problem olabilir bende bi galaxy ace vardi ve onun usb kablosu bozulmustu pcye takinca sadece sarj ediyodu baglamiyodu telefonu

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Telefonun içinden çıkan kablo sadece şarj için olabilir başka kablo dene.

vegatablo

vegatablo

Üye
Yok kardeş telefon lollipop ise usb yi tak tele onuda pc ye tak sonra bildirim panelini indir sarj oluyor felan yazabilir ona bas ortam cihazı mtp yi seç

general4242

general4242

Üye
Yeni aldigin cihaza neden rom atacaksin stock romunu kullan iste, zaten o telefona baska rom bulamazsin kimse oturupda casper icin ozel rom uretmez. Casper guncelleme verir yukseltirsin belkide son guncellemesini aldi su anda lollipopmu ?

• Beğen
Tepkiler: emarat
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Aga aynısı benim başıma geldi samsung gönderdiği şarj adaptörünün yanına sadece şarj amaçlı bi kablo göndermiş ilk başta taktım taktım sadece şarj alıyor korktum sonra başka telefonda denedim bi baktım ki dediğim gibiymiş:)beyaz kısa kablo

cihanata_1

cihanata_1

Üye
1-her telefona çok rom bulunmaz ki bence android sürümü 4.0+ olan cihazlarda stock rom kullanılmalı sürüm çok düşükse yükselme amaçlı sorunsuz güvenilir bir rom kurulabilir:)
3-usb kablosunda veya driverlerde sorun vardır :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
roma bulasma. baska usb girisi dene ben oyle yapiyorum bazen okunmuyor cunku. onun disinda arkadaslarin dedigi gibi sadece sarj icin olabilir yada bilgisayarda uygun surucu yoktur. o zaman cozum nasil olur bilmiyorum kendim kurcalaya kurcalaya bulurum da suan kafadan bisey soylemem zor
roma bulasma. baska usb girisi dene ben oyle yapiyorum bazen okunmuyor cunku. onun disinda arkadaslarin dedigi gibi sadece sarj icin olabilir yada bilgisayarda uygun surucu yoktur. o zaman cozum nasil olur bilmiyorum kendim kurcalaya kurcalaya bulurum da suan kafadan bisey soylemem zor