Yardımınıza ihtiyacım var gelin bakalım

Sponsorlu Bağlantılar

Enes

Enes

Üye
    Konu Sahibi
Yardımınıza ihtiyacım var gelin bakalım
geçen gün s4 ümü yüz üstü uçurdum ekran kırıldı batarya fırladı falan. şimdi sizlerden yardım istediğim konu usb ile bağladığımda telefonu görüyor ancak içindeki dosyalara ulaşamıyorum boş görünüyor. bu dosyaları kurtarma imkanım var mı ? düşmeyle dosya silinmez galiba ?
ve geldik yeni telefon önerilerinize. Note4 S6 Xperia z3 htc one m8 seçeneklerim arasında. ve ya idare edecek bir telefon bulup beklemeli miyim ? yorum yapacaklara (umarım yapılır ) şimdiden teşekürler internet bağlantım geldiği zaman konuya tekrar bakacağım

Karavelaa

Üye
geçen gün s4 ümü yüz üstü uçurdum ekran kırıldı batarya fırladı falan. şimdi sizlerden yardım istediğim konu usb ile bağladığımda telefonu görüyor ancak içindeki dosyalara ulaşamıyorum boş görünüyor. bu dosyaları kurtarma imkanım var mı ? düşmeyle dosya silinmez galiba ?
ve geldik yeni telefon önerilerinize. Note4 S6 Xperia z3 htc one m8 seçeneklerim arasında. ve ya idare edecek bir telefon bulup beklemeli miyim ? yorum yapacaklara (umarım yapılır ) şimdiden teşekürler internet bağlantım geldiği zaman konuya tekrar bakacağım
Dosya kurtarma olayını bilmem.Ama Zenfone2 tavsiyem veya G4

• Beğen
Tepkiler: Enes

danismaz61

Üye
Dosyaların gözükmeme sebebi telefonunda büyük ihtimalle ekran kilidi vardi eğer öyleyse ekran kilidini girmeden dosyalara ulaşamazsın. Telefon olarak tüm telefonlar birbirine yakın özelliklere sahip fanlık yapıp bu çok daha iyi demek yanlış olur bir mağazaya gidip eline al hangisi hoşuna gidiyorsa onu al bence

• Beğen
Tepkiler: Enes
Baydırman

Baydırman

Moderator
g4 en iyisi bence

Enes

Enes

Üye
    Konu Sahibi
g4 güzel ama ben tercih etmem galiba. s4 ü de parçalarına ayırdım :D note4 ya da s6 olacak galiba tercihim bakalım.

Baydırman

Baydırman

Moderator
g4 güzel ama ben tercih etmem galiba. s4 ü de parçalarına ayırdım :D note4 ya da s6 olacak galiba tercihim bakalım.
note4 alma, 4 ler ile sorunun var sanırım. :sirit: tutup onu da dörde ayırırsın Allah göstermesin. :D

Üst Alt