yardım3230u yenisiyim


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sedatguney

Üye
    Konu Sahibi
:( arkadaşlar telefonu daha iki gün önce aldım ve henüz tam çözdüm diyemem. bazı yanlış uygulamalar yaparak önüme gelen herşeyi yükledim sonrada dosya editörleri yardımı ile silmeye çalıştım. ancak yanlışlıkla telefonla ilgili birşeyi silmekten korktuğum için yarıda bıraktım... format atmaktan bahsediyosunuz telefona ve karta format nasıl atılıyor acaba. yüklediği prgramları telefona zarar vermeden nasıl güvenli silebilirim. birde internet ve maxicep den indirdiğim prgramlara nekadar güvenmeliyim: çok olmuyosam son bi soru antivirüslerin hangisini öneriyosunuz????? teşekkürler.
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Hafıza kartına format atmak:

Menü > Araçlar > Hafıza > Seçenekler > Hafıza kartını biçimle bu şekilde hafıza kartında ne varsa silinir.

Telefona format atmak ( sistemi baştan kurmak ) :

Ana numara çevirme ekranında iken *#7370# yi tuslayın, sorulan soruya "evet" cevabı verin ve telefonunuzun rom u silinecek, yeniden işletim sistemi kurulacak ve herşey sıfır olacak. Tüm sorunlar vs . gitmiş olacak ..

Bu işlemi yapmadan önce rehberi ve gerekli gördüğün uygulamaları yedekle yoksa bu işlemi yaptıktan sonra hepsi silinir..

Dosya yöneticisi programlarından program silme :

E:/ system/ apps

Klasöründen silebilirsin.

Sitede bulunan program ve oyunlarda sorun yoktur ve hepsi FULL versiyonlardır, güvenle indirebilirsin

Virüs yazılımı olarakta

Klan antivirüs programını öneririm güzeldir..

Umarım yardımcı olmuşumdur..

Yalnız bunun için dört tane konu açmaya gerek yoktu..
 
Shadowman07

Shadowman07

Üye
kardeş file exp programları ile telefonun kendi dosyalarını silmen söz konusu değildir.. formatı *#7370# şeklindeki tuş kombinasyonu ile atabilirsin.. yanlız tüm mesaj ve tel rehber kayıtların silinecektir.. hafıza kartına ise menüden araçlar bölümünde hafıza kartı simgesine girediğinde seçenekler alt menüsünde bulabilirsin.
Saygılar..
 

DefectoR

Arkadaşım sorunun için tek bir konu açman kâfidir...
 
iOS Developer

iOS Developer

Üye
ve bunu 3230 topiğinde yapman gerekiyor...
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Tamam arkadaşlar , BeRdOşH arkdaşımız harika bir dille anlatmış herşeyi. ;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt