Yardım

 • 26 Mart 2013
 • 278 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Evet beyler hayatım bu konuya bağlı ben istanbulda oturuyorum ve meslek lisesine gitmek istiyorum ya şişli deki yada profiloya gidicem ama aklımda takılan bazı sorular var bu soruları siz değerli kardeşlerim abilerim ablalarıma sormak istiyorum
  1. Programcımı oliyim Web Tasarımcısımı
  2. Programcı programları nelerdir
  3. web tasarımcısı programları nelerdir
  4. hangisinde daha çok para var
  5. hangisi daha kolay


  - - - Eklendi - - -

  yokmu yardım edicek
   


  Yazan: Emip
 2. programcı zor ama en pahalı iş
  wep tasarımı için çevren olmalı ve zaten internettende yapılışını öğrenebilirsin
   

 3. 1- Programcı Olmak İstersen Baya Sabıra İhtiyacın Var, Pratik Düşünebilmelisin, Birşeyden Birşeye Bağ Kurma Yeteneğinin Fazla Olması Lazım, Grafiksel De İyi Olabilmen Senin Artına, Algoritma Kurmayı İyi Yapabilmelisin, Kısaca Bu Şekilde.
  Web Master İse PHP Ve HTML İyi Bilmek Yeterli Ki Zaten Bir Sürü Eğitim Seti Vs Mevcut Onlara Bakarakda Yapabilirsin, Ama Şu Var PHP Ve HTML nin Bir Yere Kadar Sınırı Vardır, Bir Seviyeye Kadar Yükselirsin Yükselirsin Ve O Yönde Hep Gidersin Ötesi Olmaz Yani.
  Ama Programcılık Öyle Değildir, İyi Bir Dil İle Çok İleri Seviyelere Kadar Gidersin. Şu Da Var Programcılığı Bilen Birisi Çok Kolay Web Master Olabilirken, Web Master Olan Biri İse Zorlanarak Programcı Olabilir..
  2- 3- Yazanacağın Dile Göre Değişir.. C#, VB.Net, C++, J# İçin Visual Studio Yeterli Olur. HTML, PHP İçin XAMP, Dreamveawer Vb Yardımcı Olur.
  4- Bu Durum Seninle İlgili, Yani Şöyle Eğer İyi Bir Programcı İsen Çok Çok İyi Bir Para Seni Bekler. Ama İyi Bir Web Master İsen İyi Denebilecek Bir Miktar Seni Bekler.
  5- Kolaylık Kişiye Göre Değişir. Bana Programcılık Kolay Geliyor Bende Onu Yapıyorum, Ama Okulumdan Dolayı Web İle De Uğraşıyorum Ve İnanılmaz Kolay Geliyor O Da :)

  Umarım Yazılanları İyi Okuyup İyi Anlamaya Çalışırsın..
   
 4. 2 si aynanda olabilirmiyim
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 06:52