yardım

• 21 Ekim 2010
  • 438 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ARKADAŞLAY BURASI YRİ DEİL BİLİYORUM AMA LÜTFEN Bİ YARDIM EDİN YAZACAK BAŞKA BİYER BULAMADIM BENİM HP BİR YAZICIM VAR YAZICI SÜREKLİ MEŞGUL OLARAK GÖZÜKÜYO HP HİÇ YAZDIRMIYOR YAZICI HP KULLANANLAR BİLİR RESMİNİ VEREYİM BAKIN Bİ LÜFEN YARDIM NE YAPARSAM YAPAYIM Bİ TÜRLÜ MEŞGULDEN 0 A DÜŞMÜYOR NEDEN OLUYO İÇİNDE KALMIŞ YAZDIRILMAMIŞ BİR BELGE YOK ALLAH RIZASI İÇİN Bİ BAKIN NEDEN OLUYOR BU 0 YAZAN BELGE YERİNDE 3 YAZIYOR VE O ŞEKİLDE DURUYOR DEVAM DÜĞMESİNE BASIYORUM YAZDIRMIYOR BU ARADA YAZICININ MARKASI (HP F4180):off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:off::off::off::off:< Resmi açmak için tıklayın >
    [/URL
    ARKADAŞLAR İŞTE YAZICININ HATA RESMİ SÜREKLİ BÖYLE DURUYOR

Yazan: yakışıklı12
  2. 1. yazdırma penceresi açılınca yazıcı seçme çubuğunda kendi yazıcının modelini seçip seçmediğine dikkat et... eğer uygun yazıcı seçtiği halde devam ediyorsa arıza
    2. kardeş dram dönmekte zorlandığında genellikle bu türlü hatalar alınır.
    o zaman töner gidik duruma düşmüş... değiştirmek ya da bakım yaptırmak lazım .

3. sanırım doldurma kullanıyorsun...
    duyduğuma göre de yeni nesil yazıcılar doldurma töner/kartuşları bir kaç doldurmadan sonra tanıyabiliyormuş...
    o zaman yazıcının kullanımını engelliyormuş.

4 içine muhtelif yerlerine toz yada mürekkep kaçmış/ dökülmüş olabilir. temizlemek lazım..

benim aklıma bu kadar geliyor...

hayırlı maxicepler...

3. saol kardeş zaten senden başkada kimse bişey yazmamış tşk

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 17:53