[Yardım]Nokia 5800'ımı Satıp N8 Almayı Düşünüyorum,Acaba Aralarında Nekadar Fark Vardır?(Özellikler)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
[Yardım]Nokia 5800'ımı Satıp N8 Almayı Düşünüyorum,Acaba Aralarında Nekadar Fark Vardır?(Özellikler)
Değerli Maxicep Üyeleri,Şuanda Kullandığım 5800'ı Bazı Problemlerden Dolayı Satıp N8 Almayı Düşünüyorum,Bana N8'in Ne Gibi Artıları Olur...

5800'dan Şikayetçi Değilim Bağzı Arkadaşlar Yanlış Anlamasınlar...

-Ram Yetersizliği
-Düşük CPU
-Kamera(N8 De Problem Olmaz 12 MP :D)
-3D Grafik İşlemcisi(Ekran Kartı)

Bu Özelliklerin Cihazımda Yetersiz Olduğundan N8 Almayı Düşünüyorum,Önerileri Lütfen Gerçek N8 Kullanıcıları Yapsınlar...

• Beğen
Tepkiler: OCREYIZ ve stalker67

mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
Nokia nın sinirini bozduğu yetmedi mi :)

• Beğen
Tepkiler: OCREYIZ
_RYUK_

_RYUK_

Üye
N8 güzel ama bi daha düşün derim

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
arkadaşım bence bekle modelini hatırlamıyorum ama symbian alacaksan birebir n9 tasarımlı symbian belleli bi telefon var yanlış bilmiyorsam 1.3 - 1.4 ghz olan işlemcisi ile çok iş görür. Alıcaksan onu al. N8 in kamerası ve hdmi den başka ne kadar artısı var ki ben c7 kullanıyorum ama keşke 701 alsaydım diyorum. Ya da lumia serisinden olabilir. WP de güzel işletim sistem. Kasma donma yaşamazzsın. Ve en güzeli Gelmiş geçmiş en hızlı ve en kaliteli internet tarayıcısı. Flash içerikli sitelerde bile kasılma dahi yaşamıyorsun. Youtube den videolarına bak.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
WP7 Ye Karşıyım Ama Eğer N9 Tasarımlı Bir Cihaz Sözkonusuysa Beklerim Ama Nokia SYMBIAN'ı Tamamen Bitirdi Gibi Bişey Saçmalayıp Saçmalayıp Duruyorlar Tarayıcı Olarak Opera Mini Yi Öneririm Çok Stabil Çalışıyor...

N8 İn Kötü Yanları Neler ki ?

• Beğen
sanalben

sanalben

Üye
2 sene 5800 kullandım ve sımdıde n8 kullanıyorum . N8 baya hızlı harika ama bence 701 al hem daha hesaplı n8in kamareyada cok guvenme cok iyi cekmiyor bence

SezerKoc

SezerKoc

Üye
bence symbianı bırak androide geç symbiana destek az

esatgelmedi

Üye
2 sene 5800 kullandım ve sımdıde n8 kullanıyorum . N8 baya hızlı harika ama bence 701 al hem daha hesaplı n8in kamareyada cok guvenme cok iyi cekmiyor bence
zevkler ve renkler tartışılmaz ancak n8 in kamerasının akıllı telefonlarla değil fotoğraf makineleri ile kıyaslandığını unutma. araştırmadan söylediğin şeyler seni hem zor hem de komik duruma düşürebilir. BENCE...

• Beğen
Tepkiler: .Murat.
LimePie

LimePie

Üye
doğru diyor arkadaş bencede androide geç daha iyi pişman oldum aldığıma arkide 3gs var hayranım ona

pRime.

pRime.

Üye
hayırdır Talip N9'un yok muydu senin?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
SilentOne

SilentOne

Üye
hiç n8 e bulşma kamera için tel alıyorsan ve hızlı olmasını isitorsan 808 i bekle

zorbey42

Üye
ben satıyorum ihtiyaçtan n8 imi kardeş fiyat 700 lira.ben çok memnunum ama dediğim gibi ihtiyaçtan tekrar alacak olsam n8 alırım.düşünürsen görüşelim.

covar

covar

Üye
n8 in modası gecti artık bitiş dönemine girdi 680 mhz cpu ile fazla gitmez

Mert045

Mert045

Üye
Simdi elimde kipa ilanı var. 603 te 1 ghz işlemci var çok güzeld benziyor . 600 tl onu öneririm.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Bende o ilana bakıyorum :D Tuşlu telefona 1 Ghz yazmışlar elimdeki telefondan utandım . :D

sanalben

sanalben

Üye
nokia n8 e 680 mhz diyosunuz ama 1 ghz nin yapamadıgı işlevlleri yapıyor hersey ghz degildir

zorbey42

Üye
ihtiyaçtan satılık n8

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
nokia 603 al bence 1ghz işlemci ve hd video kaydı yapabilirsin
Fiyatıda uygun

atakan25

atakan25

Üye
603 ün kamerası sana kötü gelecektir bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt