Yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ugurmaxi

ugurmaxi

Üye
    Konu Sahibi
Ya bemin şimdi 2.00ghz bilgisayarın hızı var ben yeni ekran kartı alınca ghz de artarmı yoksa hep aynı kalır


Şimdiden teşekkürler:)
 
recep159

recep159

Üye
Hız Artmaz Ekran Kartının Hızı Artar Sadece :)
 
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Bilgisayarın hızı işlemciyle ilişkilidir...Ekran kartının hızı ayrıdır...Yani grafikler aldığın ekran kartının kalitesine göre daha hızlı ve net olur ancak PC nin hızında bir artış ya da azalma sözkonusu değildir...
 
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Konu ilgili bölüme taşınmıştır...
 
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
artmaz...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt