Yardım Lütfen bi bakın!!! 603 harita yüklenmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Lütfen bi bakın!!! 603 harita yüklenmiyor
ne telefondan ne de suite ten yani hiç bi yerden haritalara türkiyeyi geçtim herhangi bir harita dahi yüklemiyor ses te dahil telefondan liste indirilemedi diyo pc den ç.dışısının diyo halbuki alakası yok flash attım olmadı dead flash attım olmadı lütfen bi yardım edin... nokia 603

The Equalizer

The Equalizer

Üye
ne telefondan ne de suite ten yani hiç bi yerden haritalara türkiyeyi geçtim herhangi bir harita dahi yüklemiyor ses te dahil telefondan liste indirilemedi diyo pc den ç.dışısının diyo halbuki alakası yok flash attım olmadı dead flash attım olmadı lütfen bi yardım edin... nokia 603

Flashtan sonra suitte bende de görmüyordu fakat telefondan haritalar uygulamasını başlatınca görmeye başladı.Uygulamayı telefondan başlat ve suit yardımıyla tekrar dene.Kablosuz bağlantın varsa harita güncellemesini kablosuz bağlantı üzerinden dene.Dün flash attım ve haritaları telefondan güncelledim.

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
Flashtan sonra suitte bende de görmüyordu fakat telefondan haritalar uygulamasını başlatınca görmeye başladı.Uygulamayı telefondan başlat ve suit yardımıyla tekrar dene.Kablosuz bağlantın varsa harita güncellemesini kablosuz bağlantı üzerinden dene.Dün flash attım ve haritaları telefondan güncelledim.

dostum denemem mi öle de denedim wifi var ama sen şunu mu kastediyorsun telefondan açınca hani pc suitele al wifi ile al felan diye onu kasdediyon

The Equalizer

The Equalizer

Üye
dostum denemem mi öle de denedim wifi var ama sen şunu mu kastediyorsun telefondan açınca hani pc suitele al wifi ile al felan diye onu kasdediyon

Şöyle anlatayım.Bende dün flashtan sonra suite ile harita güncellemesi görünmedi.Telefondan haritaları açınca göründü ve sonra telefonu pcye bağlayıp suitten çektim.Yani sana şunu söylemek istiyorum.Suite ile ilk bağlandığında haritaları görmüyor.Önce telefondan haritaları açmalısın.Görürse kablolu yada kablosuz bağlantı şeklinde indirebilirsin.Eğer bunlar olmazsa ne yapacağın konusunda malesef bir fikrim yok.Bilen arkadaşlar varsa onlardan yardım beklemelisin.

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle anlatayım.Bende dün flashtan sonra suite ile harita güncellemesi görünmedi.Telefondan haritaları açınca göründü ve sonra telefonu pcye bağlayıp suitten çektim.Yani sana şunu söylemek istiyorum.Suite ile ilk bağlandığında haritaları görmüyor.Önce telefondan haritaları açmalısın.Görürse kablolu yada kablosuz bağlantı şeklinde indirebilirsin.Eğer bunlar olmazsa ne yapacağın konusunda malesef bir fikrim yok.Bilen arkadaşlar varsa onlardan yardım beklemelisin.
anladım zaten güncellemede sıkıntı yok haritaları güncelliyo ama türkiye haritasını çekmiyo
sağol ilgilendiğin için

The Equalizer

The Equalizer

Üye
anladım zaten güncellemede sıkıntı yok haritaları güncelliyo ama türkiye haritasını çekmiyo
sağol ilgilendiğin için

Eğer doğru anladıysam ve indirmede problem yoksa şu yolu dene.Haritaları aç/harita yükleyici/yeni harita ekle/Avrupa/Türkiye seç ve indire tıkla.Türkiye haritasını sen seçip indireceksin kendisi yüklü gelmez.

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
Eğer doğru anladıysam ve indirmede problem yoksa şu yolu dene.Haritaları aç/harita yükleyici/yeni harita ekle/Avrupa/Türkiye seç ve indire tıkla.Türkiye haritasını sen seçip indireceksin kendisi yüklü gelmez.

yeni harita ekle deyince uzun bi süre bekliyo liste indirilemedi diyo pc suitete de ç.dışısın diyo

The Equalizer

The Equalizer

Üye
yeni harita ekle deyince uzun bi süre bekliyo liste indirilemedi diyo pc suitete de ç.dışısın diyo

O halde sorun büyük ihtimalle bağlantındadır.Bağlantın zayıftır yada kopma oluyordur.Güçlü ve hızlı bir wi-fi bulduğunda tekrar denemeni öneririm.Aklıma başka birşey gelmiyor.

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
O halde sorun büyük ihtimalle bağlantındadır.Bağlantın zayıftır yada kopma oluyordur.Güçlü ve hızlı bir wi-fi bulduğunda tekrar denemeni öneririm.Aklıma başka birşey gelmiyor.
wifi ayağımın ucunda 8 mbits sorun wifi de değil ondan eminim çünkü kardeşimin telefonuda aynı onda bi sıkıntı yok

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​suite de bende de yüklenmiyor hiçbir harita..malesef yapamadım. telefondan yükledim bende

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hafiza karti takilimi

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5388042' Alıntı:
hafiza karti takilimi
evet çıkardım denedim takılı denedim ne yaptım ne ettimse inmiyo türkiye haritaası ne cepten ne pc den

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5388296' Alıntı:

kartta ki cities klasörünü silip tekrar deneme yap bence
elbette yaptım denemediğim yol kalmadı nokia a mail attım bakalım ne diyecekler

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
nokia destek hattına sorayım dedim. suite de problem var haritalar yüklenmiyor belle refresh kullanıyorum dedim, refresh henüz cihazınıza gelmemiş olabilir suite de görünmüyorsa daha sonra tekrar deneyin dedi Özge T. adlı arkadaş..yorumu size bırakıyorum..

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
Benim 603 de de aynı sorun oldu. Nokia Suite harita yüklüyeceğin zaman uzun bir süre bekliyor ardından çevrimdışısın filan diyordu. Bu hatada sorun telefonda değil, bilgisayarda. Ben bilgisayara format attım ondan sonra öyle bir hata vermedi birdaha.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sorunu buldum..dns den dolayı yüklemiyormuş..ethernetinizden veya modeminizden dnsleri silin ve tekrar deneyin.haritalar yüklenecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt