Yardim Lazim

 • 28 Mart 2013
 • 347 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Nisanda kitap fuari var her yil oldugu gibi gidecegim ama simdiden alacagim kitaplari belirlemem gerekiyor manga okumaya baslamak istiyorum ama ne okusam bilemedim yardim eder misiniz? (ozellikle kullaniciadlari gelirse iyi olur :ehe)
   


  Yazan: Oğuzhan
 2. Yetiştim :ehe Manga olarak türkiyeden Türkçe çevirili alacaksan seçenek pek yok.Death Note (tamamı 12. cilt), One Piece (çok küçük bir kısmı 10-11 cilt gibi), Naruto (tıpkı One Piece gibi), Hellsing (Henüz 2 cildi), Berserk (2 cilt) ve bir kaç irili ufaklı manganın bir kaç cildi çevrildi.Tüyap'ta Death Note sağlam ucuz oluyor.Normalde 9.50 TL Tüyapta pazarlıkla 5 liraya veriyorlardı tanesini.Benim ilk animem ve mangam Death Note'dur o yüzden benim için yeri apayrı sanada öneririm zaten adam gibi okuyabileceğin çevrilmiş tek manga o.Eğer yurtdışından ingilizce ya da japonca getiririm diyorsan o zaman durum değişir tabi.

  Lord of the Rings, Harry Potter, Star Wars gibi büyük yapıtları arşivine koymak için Tüyap çok büyük fırsat.Bunlar var ise Tolkien'ın diğer herhangi bir kitabına bakabilirsin (Yüzüklerin Efendisine Dair, Bitmemiş Öyküler, Hobbit, Silmarillion, Húrin'in Çocukları v.s) Tolkien bana göre bir deha.Çağdaş fantezi edebiyatının kurucusudur ve mükemmel bir hayalgücü vardır.Yüzüklerin efendisi ile yarattığı dünyadan belli zaten bu.1957'ye o hayalgücü hemde bir dilbilimci için gerçekten hayret edici.Adam kendini aşmış :ehe
   
 3. O zaman ben death note ile baslayayim manga okumaya :D ingilizcem cok iyi degildir o yuzden okurken Orluk cekebilirim en iyisi turkce ceviri almak :) tesekkurler :tebessüm:
   
 4. İnternetten devam etmeyeceksen tek alternatifin o zaten :D
   
 5. Hadi ya :D bende biktim artik italyan italyan nereye kqdar diyordum :D olmadi spidermanlere de baslarim :D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 15:42