"Yardım et de gideyim"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Yardım et de gideyim"

“Alex ile ilgili her şeyi haftaya açıklayacağım” diyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın salı günü düzenleyeceği basın toplantısına Murat Özaydınlı’nın telefonunda yer alan bir ‘sms’ damga vuracak!

Bu mesaj yaklaşık 1 ay önce Alex tarafından Fenerbahçe’nin eski asbaşkanına gönderilmiş. Mesajda, “Daha önce kalmam için yardımcı olmuştunuz. Şimdi de yardım edin de gideyim” yazdığı öğrenildi.

Başkan Yıldırım’ın bu mesajı basın mensuplarına da göstermesi bekleniyor. Ayrıca Fenerbahçe Yönetimi’nin son zamanlarda Alex ile ilgili çeşitli duyumlar aldığı bildirildi. Bunların en çarpıcı olanı muhalefet ile çok yakınlaşması ve eski kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık’a, “Bekle, seni geri aldıracağım. Yakında sportif direktör olacağım, Lüksemburgo da teknik direktör. Hakan Bilal Kutlualp de futbol şubesine dönecek!” demesi.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Eğer doğruysa ...!

haltie

haltie

Üye
Mesaj doğru olabilir gitmek istediğini biliyorduk ama diğeri kesinlikle iftira aziz yıldirim gündem değiştirip sesleri kisacak

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aziz yıldırım olunca direk iftira ...
Bırak halit ya ...! :D

haltie

haltie

Üye
Bak mesaj olayı doğru olabilir dedim,kaldı ki öyle bir şey yok ortada büyük ihtimal sallama haber alexin karakterini ve zekasını bildiğimiz için muhalefetle bir olup aziz y yıkmak istemeyecegini bilebiliriz alex hepimizden daha iyi bilir aziz y ordan indirilmeyecegini ve kendini böyle bir riske atmayacagini

Sizde adama haksızlık yapmayın adama ayıp 8 yıl kral dediniz şimdi ne oldu bir başkanın lafına bakıp sildiniz herşeyi başkan açıkladı zaten gitmek istedi yolladım diye siz acaba bu doğrumu diyip adama atılan camura izin vermeyin, aziz y saldıran grupta beklesin önemli bir dönemeç sonra elestirsin bunuda biz mi diyelim

greenmile

greenmile

Üye
alex kendini kovdurmak için her türlü yolu denedi ve sonunda sabırlar taştı olan oldu.Burada Aziz Yıldırım'ı suçlamak,düşmanlıktır.Ayrıca Aziz Yıldırım'ı sevmeyen kesimin ona gizli hayranlık duyduğundan eminim.

haltie

haltie

Üye
Başkanınızi koruyun arkasında durun ama başka degerlerede sahip çıkın. Zaten artık çok fbli var gerçeği gören daha doğrusu yanlış işler olduğunu düşünen

Bu arada ben aziz y sevmeyen ve ona gizli hayran olmayan kismindayim:D zaten hayran olmak için bir sebepte yok benim baskanim hapise girip ceza almasın sokak ağzı yapmasın mafya olmasın herkesi tehdit etmesin herkese düşman olmasın bunun adinida dik durmak koyup kimseyı kaldırmasin

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
halit şu yazdıklarin resmen aziz yıldırım düşmanlığı ...
O yüzden aziz yıldırım hakkında mantıklı şeyler soyleyecegine inanmıyoruz ...:)
Kafanda ki aziz yıldırım düşmanlığını ne zaman atarsın o zaman mantıklı ve gerçekci şeyler söylersin kanımca ...

haltie

haltie

Üye
Sizde tutturdunuz arkadaş düşmanlık bir gün herşey ortaya çıkacak o zaman konuşacağım seninle ama zamanı var çünkü cok güçlü ve nüfuzu olan bir insan ama onunda sonu diktatörler gibi olacak

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bir gün birşeyler ortaya çıkarsa , cezasını çeker halit ...:)

haltie

haltie

Üye
Çekecek tabii ama ona en büyük ceza fenerliler düşman olacak ona

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Gerçekleri söylemek neden düşmanlık olarak algılanıyo?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...