Yardım yardım edin sinir oluyorum

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonda yaptığım herşeye bildirim veriyor bluetoothu açıyorum bluetooth açıldı bekler 4 saniye batarya azalır batarya az mesajı bekler öyle önbellegi temizliyorum temizlendi uyarısı veriyo bi saat sinir oluyorum nerden kapatılıyor bu
 
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Hangi telefon o? Bendeki C5-03 hiçbir şey için bildirim yazısı gelmiyor
 
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
aynı telefon nerden yapacağım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt