Yardim edin ! Gören girip girmeyen herkeze sonsuz tşkr(yanlis yere konu açtim ama )

Sponsorlu Bağlantılar

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Yardim edin ! Gören girip girmeyen herkeze sonsuz tşkr(yanlis yere konu açtim ama )
Arkadaşlar Ben bir android telefon kullanıcısıyım .Daha doğrusu yeni yeni tanşıyorum android le cihazım çok iyi olmasa da işimi görüyor GT-S5830 GALAXY ACE Bilirsiniz ya benimkisi rootlu rom var orjianal romunu da yüklüyorum 2.3.6 Fakat ne yaptıysam araştrdım Şu PİL İconunu Yan Ve İÇİNİ Mavi yapamadım resimlerde hep öyle bendeki duz uzun ve yeşil bunu nasıl yapabiliriz ya lütfen yardım edin çok lazım yani önemsiz birşey gibi görünüyor ama :) Benim için önemli herkreze teşekkürler konu taşınabilir !

- - - Eklendi - - -

Tam olarak açıklarmısınız bu arada çok teşeküürler prosunu bulabilrsek :D

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

nefretsiz

nefretsiz

Üye

bu prog. ile oluyo pro sürümüyle tabi

asperger x

Üye
Pek çok işe yarıyo açılış animasyonunu değiştirmekten tutta başlangıçta çalışmasını istemediğin görevleri iptal etmeye kadar. Telefonunda bulunan herşeyin yedeğini alabiliyorsun Titanium Backup gibi, DNS değiştirebiliyorsun yazının fontunu değiştirebiliyorsun tema ayarları ile oynayabiliyorsun hatta ve hatta ekran derinliği, çözünürlüğü ekrandaki yazıların kaç bit olduğunu belirleyip performans artışı sağlayabiliyorsun ama tabii tüm bunlar için öncelikle root lu bir telefona sahip olman gerekiyor.

- - - Eklendi - - -

@Sohey Ne anlatmaya çalıştığını anlayamadağım için yardımcı olamayacağım.

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Pil ikonun ICS ve sonraki versiyonlardaki gibi olmasini istiyor

KayraBey

KayraBey

Üye
Yan ve içi mavi batarya göstergesi 2.1 froyo da vardı.

Üst Alt