Yardım Ederseniz Sevinirm


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dragonfly85

Üye
    Konu Sahibi
bluetoothla telefondan bilgisayara aktarım yapabiliorum ama bilgisayardan telefona yapamıyorum eşleştirdim telefonla bilgisayarı gönder dediğimde arama yaptığında hiç bir aygıt bulunamadı dio....yardım edebilecek olan varmı???
 

devilboy

Üye
kadeş telefonun görünme durumu gizli ise bilgi,sayararama yaptığında görmez ama görünme durumu açıksa herhangi bir sorun yaşamazsın.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt