Yardim edebilir misiniz???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
    Konu Sahibi
Yardim edebilir misiniz???
Telefonumun açılması neden 5 dakika sürüyo hızlı açılış modunda ve tel desire hd eskiden 5 6 sn de açılıyordu?

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Yüklediğiniz uygulamalardan kaynaklı olabilir. Telefondaki dosyalarınızı alın rehberi yedekleyin daha sonra fabrika ayarlarına dönün.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Hard formatta çözüm olabilir.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Lütfen sorunu çözüp çözmediğiniz buraya yazınız bizde duruma göre çözüm üretmeye çalışalım saygılar...

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
    Konu Sahibi
nayır

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
    Konu Sahibi
nayır

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
:) ilginç ama telefonunuz yaşlandı galiba ama yinede Htc Çevrimiçi Sohbete sorabilirsiniz bunu :) Hatta buyrun link vereyim : kolay gelsin...

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
    Konu Sahibi
dÜZELDİ!

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
    Konu Sahibi
bazı programları sildim oldu

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
saol allah razı olsun
Ben ilk mesajımda size uygulamalardan kaynaklanabileceğini söyledim ve fabrika ayarlarına dönün dedim neden dediklerimi yapmadan "nayır" şeklinde cevap veriyorsunuz anlamış değilim. Baksanıza sadece uygulama silip denemişsiniz benim dediğimi yapsaydınız başta fabrika ayarlarına dönüp herşeyi silseydiniz sorun çözülücekmiş. Lütfen bir daha yardım istediğinizde size önerileni yapın sonra olmadı diyin başka insanları yanlış yönlendirmeye gerek yok...

• Beğen
Tepkiler: abandonware ve hmgurbuz2
abandonware

abandonware

Üye

Ben ilk mesajımda size uygulamalardan kaynaklanabileceğini söyledim ve fabrika ayarlarına dönün dedim neden dediklerimi yapmadan "nayır" şeklinde cevap veriyorsunuz anlamış değilim. Baksanıza sadece uygulama silip denemişsiniz benim dediğimi yapsaydınız başta fabrika ayarlarına dönüp herşeyi silseydiniz sorun çözülücekmiş. Lütfen bir daha yardım istediğinizde size önerileni yapın sonra olmadı diyin başka insanları yanlış yönlendirmeye gerek yok...

doğru söze ne denir :oke:

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt