Yardım Bilgilerimi Ele Geçirmeye Çalışıyor Birisi Galiba

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Bilgilerimi Ele Geçirmeye Çalışıyor Birisi Galiba
Bunlarda nedir birden böyle şeyler geldi

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: casustelefon

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Birisi senin GSM numarani kullanarak Bip'e uye olmaya calismis gibi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
arslan3332

arslan3332

Üye
bunlar yeni ithal dolandiricilarimiz dolar yukseldigi icin ucuzlarini ithal edebiliyoruz onlarin numaralarida boyle ucuz oluyor iste idare edin :polis:

• Beğen
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
bunlar yeni ithal dolandiricilarimiz dolar yukseldigi icin ucuzlarini ithal edebiliyoruz onlarin numaralarida boyle ucuz oluyor iste idare edin :polis:
Şimdi orda yazdığına göre ben bir pakete abone mi oldum yalandır böyle saçmalık mı olur bide TL falan kesermi sonra

arslan3332

arslan3332

Üye
birseyler olmus hattinla ilgili musteri hizmetlerini arayip son yapilan islemleri ogrenip hemen iptal et online hesabina girilip islem yapilmis olabilir

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
birseyler olmus hattinla ilgili musteri hizmetlerini arayip son yapilan islemleri ogrenip hemen iptal online hesabina girilip islem yapilmis olabilir
Müşteri hizmetlerini arıyorum da ben Bağlanamıyorum nedense

arslan3332

arslan3332

Üye
neden baglanamiyorsun ?

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
neden baglanamiyorsun ?
Bilmiyorum müşteri hizmetlerine niye bağlanmak istediğini söyle Diyor ve
Neyse az önce clash of clans kayıtlı gmailim çalındı kendi telefonunu eklemiş Arap gibi birşey ve gmaili değiştirmiş gitti galiba napacam güvenlik de yoktu hesapta ondan oldu galiba

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
neden baglanamiyorsun ?
Ana mail adresimle giriş yapmaya çalıştım kod gelmedi ve hesabı kurtarmaya çalışan siZmisiniz dedi hayır dedim onuda çalmaya çalışıyor galiba acil arıyorum

arslan3332

arslan3332

Üye
bu gelen mesajlarla gmail in baglantisi yok son yaptigin islemler nedir gmail baglantisina tikladinmi veya playstore disinden bilmedigin uygulama teline kuruldumu

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
bu gelen mesajlarla gmail in baglantisi yok son yaptigin islemler nedir gmail baglantisina tikladinmi veya playstore disinden bilmedigin uygulama teline kuruldumu
Daha önceden lucky patcher Falan kurdum
Google drive Dan link paylaşmıştım sonra erişime kapattım erişmek için mail atmışlardı
Ama bilmiyorum bide dün akşam telefon ölümüne kasıyordu donuyordu nedense

arslan3332

arslan3332

Üye
bunlari teline kur tarama yaptir drweb deneme surumunu aktif edip tarama yap

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Şuan drweb ile tariyorum yalnız Washington DC den arıyorlar kod için galiba telefonu mu kapatayım napayım?

arslan3332

arslan3332

Üye
google merkezin numarasi o gmail kodunu cagri ile istemisler
telefonuna casus yazilim yuklediler buyuk ihtimalle tarama komple bitmeden gelen mesajlari acma cagrilarida acma ekran okuyor olabilirler ona gore fazla bilgilerin olan yerlere girme

teknomar1996

Üye
Müşteri Hizmetleri'ni arayıp sürekli tek bir şey de "Müşteri Temsilcisine bağlanmak istiyorum." bağlanacaksın kesinlikle.

• Beğen
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
google merkezin numarasi o gmail kodunu cagri ile istemisler
Onu biliyorum da bütün uygulamaları kitledim parmak izi ile açıyorum sadece accrsam müşteri hizmetlerine tam baglanacam TC kimlik istedi daha öncede baglanamadigim için hattı kullanıcı olarak kendimi tanımlayamadım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Anladığım kadarıyla reklam olan çok fazla sitelerde geziyorsun bu şekilde de arap biriside görebilir numaranı isveçliside görür. Öncelikle tarayıcıda reklam engelleme özelliği olsun her siteyede onay verme her uygulamayıda yükleme, müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum diye bir mazeret olamaz Turkcell sayesinde bile gidip sana yardımcı olmalarını isteyebilirsin.
Gmail hesap güvenliğinin senin elinde olduğunu da unutmaman gerekir, şifremi unuttum yap doğru bilgiler girersen sana bir geri dönüş yaparlar. Her neyse diyerek bir çözüme kavuşamazsın.

arslan3332

arslan3332

Üye
verdigim 2 uygulamayida yukleyip tarattiginda buyuk ihtimalle problemin kalmayacak sadece iki uygulamaya odaklan suan

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
verdigim 2 uygulamayida yukleyip tarattiginda buyuk ihtimalle problemin kalmayacak sadece iki uygulamaya odaklan suan
Böyle birşey geldi kafasına göre islem yapıyor
O hesap yeni bir hesapti kullanmiyordum sadece oyun Vardı ona Atmıştım
Reklam siteleridne gesmistim bccv Falan para kazancam Diye kendi linklerimde

arslan3332

arslan3332

Üye
Böyle birşey geldi kafasına göre islem yapıyor
O hesap yeni bir hesapti kullanmiyordum sadece oyun Vardı ona Atmıştım
Reklam siteleridne gesmistim bccv Falan para kazancam Diye kendi linklerimde

cihaz taramasi bitene kadar ozel ve onemli yerleri acma mesaj cagri goruntuler vs. sadece taramanin bitmesini bekle
cihaz taramasi bitene kadar ozel ve onemli yerleri acma mesaj cagri goruntuler vs. sadece taramanin bitmesini bekle
tarama islemleri bittiginde vakit kaybetmeden musteri hizmetlerini ara son islemleri kontrol ettir

Üst Alt