Yardım 5800 Müzik dinlerken çıtırdı tıkırtı patırtı parazit kopma vs PLS

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KEyQUAD

Üye
    Konu Sahibi
Yardım 5800 Müzik dinlerken çıtırdı tıkırtı patırtı parazit kopma vs PLS
:Merhaba arkadaşlar..
5800 v51 v50 veya cfw v20 v11 v10 vs olsun hepsinde müzik dinlerken kulaklıkta daha belirgin oluyo seste anlık takılma kopma kırılma çatırdı patırtı kırılma oluyor nedenini çözemedim arkadaşlar hafıza kartını değiştirdim , kulaklığı değiştirdim bir çok şey yaptım ama yok yine oluyor lütfen bana yardımcı olun kafayı yemek üzereyim arkadaşlar ..:( :ağlarım:

maktama

maktama

Üye
:Merhaba arkadaşlar..
5800 v51 v50 veya cfw v20 v11 v10 vs olsun hepsinde müzik dinlerken kulaklıkta daha belirgin oluyo seste anlık takılma kopma kırılma çatırdı patırtı kırılma oluyor nedenini çözemedim arkadaşlar hafıza kartını değiştirdim , kulaklığı değiştirdim bir çok şey yaptım ama yok yine oluyor lütfen bana yardımcı olun kafayı yemek üzereyim arkadaşlar ..:( :ağlarım:
firmware değiştirince de aynı sorunu yaşıyorsan ya müzik dosyalarında sorun vardır, ya da telefonunda donanımsal bir sorun vardır, zira hafızakartını ve kulaklığı değiştirmişsin zaten.

twofan

twofan

Üye
Telefondan indirdigim bazi sarkilarda bende yasadim ayni sorunu ozellikle indir doldurdan indirdiklerimde sorun indirdigim sarkilardaydi ama

SilentOne

SilentOne

Üye
ovi müzikten indirdiqimde bndede oldu

EroL

EroL

Emekli Yönetici
sizin sorununuz muhtemelen şarkılarla alakalı.
Birde benim gözlemlediğim bir sorun var, ses sistemine bağladığımızda telefonu şarkı değiştirmelerde takırtı patırtı oluyor. radyoyu açtığımızda frekans değişimlerinde patırdıyor. kulaklıkta olmuyor bu sadece ses sistemlerine bağladığımızda oluyor. Aynı problemi yaşayan arkadaşımız varmı aramızda

KEyQUAD

Üye
    Konu Sahibi
ne yapmalıyım olmuyo lanet olası bahtım beni bırakmıyo ya
başka 5800da olmuyo denedim bizzat o denediğim kişinin hafıza kartını buna taktım yine sorun devam ediyo :( hay allahım ya pfff

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt