Çeşitli Yararlı Oyun & Uygulamalar vol.1

Criver

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Google Play'de düzgün oyun aramaktan gözüm çıktı bende bulduğumuz sevilen, düzgün,adam gibi oyun ve programları paylaşma amaçlı bir konu açayım dedim.Bulduğunuz yararlı oyun ve uygulamaları yorum olarak atarsanız konuya eklemeye çalışırım.
Apk paylaşmayacağım sadece bilgi amaçlıdır!:oke:

OYUN


SOULCRAFT-2-
  • Bana göre Google Play'deki sayılı RPG oyunlardan birisi.Google Play'de Ücretsiz olarak sunulan oyunda oyun içindeki reklamlara basıp video izleyerek oyun içi para kazanabilirsiniz.
  • Şuanlık oyun sadece Android için sunulmaktadır.Oyun için 248MB boş alan ve 2.3.3 üzeri Android versiyon olması gerekmektedir
=>


UYGULAMA

AppLock


  • Video resim gizleyebilen bu uygulama ayrıca uygulamalara da şifre koyabiliyor.
  • Ücretsiz olarak sunulan bu program ile gizlediğiniz ögelere programın içinden ulaşabiliyorsunuz.
=>

APPSALES


  • Google Play'deki yararlı uygulamalardan biri olan Appsales Google Play içerisindeki indirimdeki ögeleri göstermektedi.
  • Ayrıca indirime giren oyun ve uygulamaları bildirim olarak görmenizi de sağlar.
=>

 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt