"Yaralarımı deşmeyin"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gangsta

Üye
    Konu Sahibi
"Yaralarımı deşmeyin"
"Yaralarımı deşmeyin"
G.Saray Teknik Direktörü Eric Gerets, Ankara’da sahalarında gibi oynadıklarını belirtip, taraftara teşekkür ederken hakemler için çarpıcı bir yorum yaptı. Belçikalı teknik adam, ‘Hakemler hakkında konuşmak istemiyorum. Penaltı mı değil mi, faul mü değil mi? Bunları siz değerlendirin. Merakla yarını, tüm gazetelerde neler çıkacak okumak için bekliyorum. Bana sürekli hakemleri sorup yaralarımı deşmeyin’ dedi. Çok iyi bir maç olduğuna değinen Gerets şöyle konuştu:

Kanatları kullansaydık

‘Çok pozisyon harcadık, ama son dakikada da olsa galip geldiğimiz için sevinçliyim. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Kanatlarımızı biraz daha fazla çalıştarabilseydik daha çok pozisyon bulabilirdik. Yine de iyi mücadele edip kazandık. Sonuçta deplasman ve 3 puan çok önemli. Orta sahamız da bugün çok çalıştı. Benim için deplasman fark etmez, görülüyor 4-5 forvetle oynuyoruz. Hakan’ın milli takıma çağırılmasından mutluyum. Hasan’ın da çağırılması bizim için sürpriz olmadı, hak ediyor.’

Başkent’te iki fire verdiler

G.Saray, 90+3’te kazandığı maçta 2 sakat verdi. Maçın 10. dakikasında rakip ceza alanında kendini yerde bulan ve saha kenarındaki tedavinin ardından 19’da Hakan’la yer değiştiren Necati, ambülansla hastaneye kaldırıldı. Yapılan kontrollerde kırığa rastlanmezken, sağ omuz köprücük kemiğinde zedelenme olduğu belirtildi. 23. dakikada rakibi ile çarpışan ve kafasına aldığı darbe ile 29’da oyun dışı kalan Cihan’ın ise sağ kaşı patlarken, burnu kanadı.

285 gün sonra gelen gol sevinci

G.Saray forması ile 529 gün sonra ilk 11’de sahaya çıkan Ümit Karan’ın 90+3’te attığı golün ayrı bir önemi var. Çünkü tecrübeli golcü, sarı kırmızılı takımda 285 gon sonra fileleri havalandırmayı başardı. Ümit, ‘Ben değil, bütün takım kahramandır’ derken, ‘golden önce faul vardı?’ itirazlarına ise, ‘Ona faul çalınacaksa biz futbol oynamayalım’ karşılığını verdi.

Hakan ilk kez yedek başladı

İngiltere’den döndükten sonra G.Saray’la çıktığı 71 maçın tamamına ilk 11’de başlayan, 40 gol atıp, 9 sarı, 1 kırmızı kart gören ve toplam 6159 dakika oyunda kalan Hakan Şükür, ilk kez yedek soyundu. Orta kulak iltihabı nedeniyle ağrıları olan tecrübeli golcü, 19. dakikada Necati sakatlanınca oyuna girdi. Gerets, Hakan’ın yerine Ümit Karan’a ilk 11’de şans verirken, Hasan Şaş sahaya kaptan çıktı.

13.08.2005

Kaynak : Hürriyet

gangsta

Üye
    Konu Sahibi
insallah boyle gitmez
bu hafta hakem rezildi
maci seyrederken deli oldu millet resmen
tabi bende dahil

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ya ben bunun 3 maç kazanırdık bu pozisyonlarla ifadesini çözemedim...

Fener bu akşamki pozisyonlarıyla 5 maç kazanırdı ama berabere bitti.. Bence saçma konuşuyor bu adam..!!!

gangsta

Üye
    Konu Sahibi
burda birsuru GSli var
ve sen
teknik direktorumuze
sacma konusuor diyosun
bi yonetici olarak
sana yakisiyomu
sonra millet alevlenir tabi
fb macini izlemedim ama
hakkaten bizim macta cok gol kacti
eger gerets sizin mactan sonra
bizim maci degerlendirse soylerdi heralde
fener 5maclik gol kacirdi
GS 3maclik kacirdi diye
Sevgili van_h

Caine

Caine

Üye
adam icinden gecenleri yazmıs ve bencede dogru demiş. 3 maclık gol kactı :) fenr macını izleyemedim ama milyon dolarlık ayaklara sahip bir takımın hakeme veya sansa kızmasına gerek yoktur bence ve bunun bir nedenide olamaz. kardesim turkiyenin ustunde futbolcu alıyorsan ave sampiyonlar liginde ulkemizi temsil edeceksen bu futbolu oynama hakkın yoktur :( o daum fenerde oldukca arzular bir bir hayal olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sarkısını febliler cok dinler :lol2:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşım ben hakaret etmedim orada düşündüğümü yazdım ona bakarsan daumda salaklık yapmasaydı appiahın yerine selçuğu alsaydı maç daha farklı olurdu.. ;)

Ben şu forumda asla sporda taraflı yorum yapmadım ama sen öyle aldıladıysan bilmem BUNDAN SONRA SPOR BÖLÜMÜ BENİM İÇİN BİTMİŞTİR ARTIK GİRMYECEĞİM NE YAPARSANIZ YAPIN SADECE SORUN OLDUĞU ZAMAN GELİCEM..!!!

SANCAR

SANCAR

Üye
van yapma abi
hemen bi sozde brakmanın ne manası war?

gangsta

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by van_hoijdonk@Aug 14 2005, 02:02 PM
Arkadaşım ben hakaret etmedim orada düşündüğümü yazdım ona bakarsan daumda salaklık yapmasaydı appiahın yerine selçuğu alsaydı maç daha farklı olurdu.. ;)

Ben şu forumda asla sporda taraflı yorum yapmadım ama sen öyle aldıladıysan bilmem BUNDAN SONRA SPOR BÖLÜMÜ BENİM İÇİN BİTMİŞTİR ARTIK GİRMYECEĞİM NE YAPARSANIZ YAPIN SADECE SORUN OLDUĞU ZAMAN GELİCEM..!!!
[post=132049]Quoted post[/post]​
kardesim seni bu forumlardan iyi taniyorum
ben sadece bi uyari niteliginde yazdim
boyle bise yapmanin hic geregi yok
sen bu sitenin olmassa olmazlarindansin ;;)
sakin oyle bise yapiyim deme ;)

delimakina

Üye
ortamı dağıtayım bari oley oley oley şampiyon kardeşlik oley oley oley şampiyon türkiye :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt