"Yanlış"

 • 4 Ekim 2012
 • 297 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  [h=2]Alman teknik adam Christoph Daum, Fenerbahçe ile yollarını ayıran eski öğrencisi Alex de Souza'ya şu sözlerle destek çıktı: “O bu takıma 8.5 yıl hizmet etti; bu şekilde gönderilmemeliydi”[/h]
  3 Temmuz etkisi

  Fenerbahçe’nin eski hocası Daum, Almanya’da FANATİK’e konuştu... Türkiye’yi çok özlediğinin altını özellikle çizen deneyimli hoca gündeme dair çarpıcı yorumlarda bulundu. İşte Daum’un gözüyle Türkiye’ye bakış: 3 Temmuz sürecinde yaşananlar ve bu olayların Avrupa’ya yansımasının Türk futbolu açısından birçok anlamda olumsuz eksisi var. En basitinden, Türk takımları tarafından transfer edilmek istenen futbolcuların kafası karışıyor.

  ‘Baskı çok artar’

  “Alex gece hayatı olmayan bir profesyonel. Ailesine çok düşkün. Tek kelimeyle mükemmel bir aile babası. Ben tabiki gördüğüm kadarıyla konuşuyorum, yanlış bir durum. Şu anda kesin olarak söyleyebilirim ki, her hoca gibi Aykut Kocaman da baskı altında. Belki Mönchengladbach değil ama Beşiktaş maçını kaybederse çok büyük baskı altına girer.

  Üzülüyorum...

  “Aykut hoca elbette başkanıyla beraber olmak zorunda. Çünkü onlar bir aile. Bu duruma son derece üzülüyorum. Avrupa’da benim gözümde en büyük takımlardan biri Fenerbahçe’dir ve potansiyeli artabilecek yapıda. Böyle olmamalıydı. Kısacası Alex takıma 8.5 yıl hizmet etti. Lefter, Rıdvan ile birlikte efsane oldu. İçeride olanları çok bilmiyorum, kesin yorum yapamam ama bu da benim düşüncem.”
   


  Yazan: Kingmortall
 2. Helal olsun aykutla ilgili sorunlar yaşamisti ondan bahsetmemis
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 08:55