Faturasız Yanımda Çark Çevirtmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Yanımda Çark Çevirtmiyor
2 gün önce ilk 25 tl hemen ardından 20 TL yükledim çark Çevirtmiyor müşteri hizmetlerini aradım
Yapabileceğim birşey yok dedi kısa kesiyorum bunlara söv söv dur böyle işin ta

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
uygulama yöneticisinden bu uygulamanın önbelleğini sil, sonra verileri silip tekrar giriş yaparak dene.

Vodafone yanımda uygulamasını play store'den yüklemişsen bir güncellemesine bak varmıdır. Eğer başka yerden indirip yüklemişsen kaldır, sonra kendin play storeden indir.

Bunun dışında yapacak bişey aklıma gelmiyor doğrusu.

Benim telefonda böyle bir sorun olmadı şimdiye kadar. Çünkü bugün çarkı çevirdim 1 hafta geçerli 1 GB verdi.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
uygulama yöneticisinden bu uygulamanın önbelleğini sil, sonra verileri silip tekrar giriş yaparak dene.

Vodafone yanımda uygulamasını play store'den yüklemişsen bir güncellemesine bak varmıdır. Eğer başka yerden indirip yüklemişsen kaldır, sonra kendin play storeden indir.

Bunun dışında yapacak bişey aklıma gelmiyor doğrusu.

Benim telefonda böyle bir sorun olmadı şimdiye kadar. Çünkü bugün çarkı çevirdim 1 hafta geçerli 1 GB verdi.
Silip baştan yükledim gene aynı

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Silip baştan yükledim gene aynı

Play store'de yorum bölümüne telefonunun marka ve modelini yazıp sorunu dile getir bence. Seninle birlikte aynı sorunu yaşayanlar olabilir. Güncelleme iste onlardan bakarsın işe yarar.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Genel bir sorun olduğunu düşünmüyorum, telefonunla ilgili bir sorun gibi geliyor bende bugün ve geçen hafta çevirdim.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Play Store'ye sorunu dile getir diye mesaj yaz dedim ya sana. Onu da yap, ayrıca adresine de mail gönder bence. Bazen yorumları bile okumuyorlar. Mail göndermek daha mantıklı geldi bana.

Üst Alt