Yamyam rüyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Yamyam rüyası
2 yıl önce yamyam rüyası görüyordum...
ormanda gezi ekibi beni eker, kendileri saklanırlar. ben de kendimi tam kabile köyünün arasında bulurum.
Etrafıma bakınırım bizimkilerden kimse yok. kaçmam gerektiğini anlarım ama bir yamyam beni enseler.
derken üç olur beş olur bütün kabile çıka gelir. sevinçten gulu gulu dansına başlarlar...
kaçsam beni bağlarlar. iyisimi onlar gibi takılayım. kaçmayacağımı düşünsünler. ilk fırsatta tüyerim.
ben de başladım onlarla hoplayıp zıplamaya...
sonra bizim halayımız gibi oynamaya başladık. hepimiz bir sırada ayaklarımızı halay ritmiyle sallıyoruz...
o esna da kara, kuru, zayıf, benden az kısa, aç , acemi ve görgüsüz olduğu herhalinden belli genç bir yamyam önüme gelip çömelerek "ne kadar et var?" diye karnımı yoklamaya başalar... iyice kontrol ederken okadar kesin hissederim ki obaskıyı... korkudan elimi yamyamın eline vura vura uyanırım...
Meğersem oğlum o sırada iki yaşlarında yatağın yanında uzanarak."baba,baba"diyerek karnıma bastırıyor. bende yavrumun eline vurunca acıttım işte...
ağladı biraz...
meğersm bizim minik yamayam oğlummuş...
bu sayede oğlanın gerçek niyeti anlaşıldı...varsın yamyamım, o olsun yabancıya gitmesin.

• Beğen
Tepkiler: ogul8

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:ehe:ehe:ehe

aLone

aLone

Üye
:D:D

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
:oke::d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...