Yalanlara son verin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dwyane_Wade

Üye
    Konu Sahibi
Bugün tarihli Fotospor, Fotogol, Fanatik, Pas Fotomaç, Sabah, Milliyet, Star, Takvim, Akşam, Posta, Star, Türkiye ve Vatan gazetelerinde, yani neredeyse ulusal gazetelerimizin tamamında, yine bir dolu yalan transfer haberi yer almaktadır. Tüm bu gazeteler, menajerlerle görüştüğümüzü ve çeşitli oyuncu transferleri yapacağımızı iddia ediyorlar. Bunların
arasında halen İstanbul'da bulunan ve hiçbir yere gitmeyen yöneticimiz Ali Yıldırım'ın İspanya'ya gittiğini yazanlar da var, Senna'nın menajeri olmamasına rağmen Juan Figer'le Senna konusunda anlaşmaya çalıştığımızı iddia edenler de var. Gazetelere göre kulübümüz sadece bugün Senna, Itandje, Carew, Cazorla, Nihat Kahveci, Pizarro, Albelda, Fred ve Adriano'yu almak için transfer çalışması yürütüyor. Basınımız, akıl ve mantık dışı bu transfer haberlerine bir son vermeye çağırıyoruz. Yukarıdaki transfer haberleri ve transfer çalışmasına ilişkin iddialar baştan aşağıya uydurma ve yalandır. Tamamı masa başında üretilmiş hayali senaryolardır. Yalan transfer haberlerine artık bir son verilmesini bekliyoruz.
Fenerbahçe Spor Kulübü
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt