Yakışanı yaptılar!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın birlikte düzenlediği basın toplantısını değerlendirdi


Sinan Engin, "İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman, Beşiktaş camiasının en çok sevdiği futbolcuların başında geliyor. Zaten onların ne kadar kaliteli kişiler olduğunu hepimiz biliyoruz. İkisinin kavgasına en çok üzülen kişilerin başındaydım. "Keşke olmasaydı" diyorum ama oldu bir kere. Bu basın toplantısında camiamızdan özür dilemeleri beni çok mutlu etti. Bugün düzenledikleri basın toplantısında kendilerine yakışanı yaptılar. Üzülmez ve Toraman'ın yeniden takıma dönmesi için benim açımdan bir sorun yok. Onların takıma katılmasıyla daha da güçlü oluruz. Son karar yönetim kurulumuzun. Yönetim kurulundan çıkacak kararı bekliyoruz" dedi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt