Yabancılara ultimatom

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
Yabancılara ultimatom
Yabancılara ultimatom!

Yönetim, Türkiye'ye dönmeyen Mondragon, Conceiçao ve Song'a direktif verdi: Hollanda kampına katılın, aksi takdirde ceza alırsınız.

Franck Ribery’den ağzı yanan yönetim, diğer yabancı oyuncular konusunda daha sıkı bir politika izliyor. Henüz takıma katılmayan üç futbolcu; Mondragon, Conceiçao ve Song’un dikkatini çeken idareciler, "Hollanda kampına zamanında katılın. Aksi takdirde ceza alırsınız" mesajı yolladı. Yönetimin, bu futbolculardan geciken olduğu takdirde hukuki işlemlere başvurabileceği öğrenildi.

Tek sorun Mondragon

Üç yabancıdan herhangi birinin Hollanda’ya zamanında gelmemesi halinde, her gün için ağır para cezası vermeye hazırlanan yönetimin, oyuncuların tavrına göre hareket edecekleri kaydedildi. Üç futbolcudan Song ve Conceiçao, daha önce sportif direktör Bülent Tulun’u arayarak, takıma Hollanda’da katılacaklarını bildirmişti. Mondragon’la ilgili şüpheler ise sürüyor.

30.06.2005

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bakalım şimdi ne yapacak adamlar paralarını vermeyin sonrada ceza alrsınız deyim.olurmu hiç...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
bence futbolcular yamuk yapıo

İbo Bey

Üye
Gs Yönetimi hala Fatih Hoca zamanındaki futbolcuları arıyor. Hani şu parasız, pulsuz (Yani daha az parayla, yada çoğu zaman paralarını almadan oynayan) futbolcuları. Ama şu anda Gs'nin kadrosunun yarısından çoğu paraya önem veriyor :eksi:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
o zamanlar da basarı war dı!
basarı kariyer!
kariyer para demek ti!
simdi ne basarı ne para war!

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
gsliyim seviyorum ama cebimiz delik heralde veya ticaret yapmayı bilmiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...