Ya ben hatalıyım ya da Apple ?

• 26 Mart 2013
  • 278 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben yaklaşık bir senedir ıphone kullanıyorum . Söylemek istediğim şu
    Öncelikle ıphone 4 aldım onda bazen kamerayı açtığımda ekranda çizgi çizgi bi şeyler gidiyor du. Neyse dedim biraz kullandım . Sonra 4s aldım aynı sorun onda da vardı hayret ettim galiba tamir görmüştür bunlar dedim . Gittim iki gün önce de sıfır iOS 6.1.3 yüklü ıphone 5 aldım . Ya kutuyu ben açtım telefonu restore ettim wifi ile aldığım yerde . Sonra eve geldim akşam üzere kamerayı açtım hayretler içerisinde kaldım 5 te de aynı sorun var hemde sıfır makina da kamerayı açtığımda ekrandan beyaz beyaz çizgiler geçiyor . Şimdi burda ben mi hatalı Apple mı siz karar verin ya da bu Apple ın bir açığı mı ?

Yazan: GLADYATÖR1581
  2. böyle bir şeyle karşılaşıldığına pek rastlamadım merak ettim videoya alabilir misin?

3. Telefonu yeni aldım ve video resim yüklemem çünkü bu konu yu da telefondan açtım . Böyle r şey nasıl olur anlamış değilim . Kamera Yı açtığımda ön olsun arka kamera olsun sağdan sola doğru çizğiler gidiyor on beş yirmi saniye sabit tutunca düzelir gibi oluyor . Anlamadım gitti

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 07:38