xperia z1 ekran kırıldı , çok ACİLL

• 6 Ağustos 2014
  • 5091 Okunma
  • 7 Cevap

1. merhabalar.
    xperia z1 ekran düşme sonucu kırıldı, görüntü pijama şeklinde gelyor sadece berbat bir durumda telefon şu anda :)

Sony Xperia Z1 LCD Screen Display | eBay
    şu adreste bir kaç tane satıcı var genelde 89 dolar civarı fiyatları, bunlar orjinal değilmi tam bilmiyorum,
    bunlardan birini almak istiyorum. linke bakarsanız sevinirim. bunlardan birini alırsam 90 dolara örneğin acaba orjinali ile arasında çok fark olur mu ? ya da bunlar orjinal mi ? ne diyorsunuz acil yardıma ihtiyacım var bu konuda ?

servis para olarak anasının gözünü istiyor o fiyata yenisini alırım ben.

Yazan: bigboosss
  2. 500-700 arası yaptırlar kafanı yorma

3. sana gelişi kargo vs. dahil ne kadarı buluyor?

4. şunu alırsam 87 dolara geliyor.
    videolardan bakarak da kendim yapmayı düşünüyorum , baktım karışık iş bir telefoncuya bir miktar para karşılığında taktırırım.
    fu ll LCD Display Screen Touch Digitizer Assembly for Sony Xperia Z1 L39H C6902 | eBay[DOUBLEPOST=1407336294][/DOUBLEPOST]bu linkte var alacağım , baktım adamın geri dönüş puanları baya iyi

5. İstiyorsan ebay'dan al ama orjinalini al bi telefoncuya yaptır ama iyi telefoncu olsun elinde kalmasın sonra

6. linkteki orjinal mi bilemedim ki :)

7. Kardeşim Z serisi su geçirmez olduğundan, telefonu açtıktan sonra profesyonel yardım olmadan düzgün kapatman çok zor,kapatsan da bir daha su geçirmezlik özelliğine güvenmen çok zor olur. Benim sana önerim orijinal parça kullanan bir teknik servisten ve hatta bundan daha iyisi direkt olarak Sony'den destek almandır. Sony Xperia telefonlar için destek hattı kurmuş durumda ; 0212 473 77 77'yi arayarak bilgi alabilirsin.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Ayrt0n Senna bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 04:03