Xperia Z my xperia yardim

 • 10 Eylül 2013
 • 753 Okunma
 • 12 Cevap

 1. Arkadaşlar elimde.xperia Z var fakat my xperiayi ayarlar>xperia tm de bulamiyorum telefon en son sürümde değil güncellemedim guncelleyincemi gelicek elimdeki xperia.Z.c6603
   


  Yazan: istisna97
 2. Yardım edicek yok mu
   
 3. Güncelleyince geliyor olabilir, belki... Çünkü yeni bir uygulama diye biliyorum.
   
 4. Sony'lerde 4.2.2 sürümü ile gelmiş my xperia.
   
 5. Saolun su anda sürüm 4.1.2 daha guncellemedim
   
 6. telefonunu güncelle. o zaman geliyor.  sana tafsiyem birde kernel room at ve rootla telefon uçuyor o zaman şarzı da uzun uzun gidiyor.
   
 7. Aga, yanlış anlamazsan bir şey demek istiyorum son 2haftadır tüm forumda room yazıyor. Room oda demek. Rom> read only memorynin kısaltması olması gerek.

  Bir de root yapınca telefon uçmaz. Root sadece bazı ayarları ya da işlemleri yapabilmen için aldığın sınırsız yetkidir.

  Benim de yeni xperia telefon alanlara tavsiyem rom atarsanız da stock based rom atın, bootloaderı açmayın. Bootloaderı açarsanız garanti dışı kalabilirsiniz, unutmayın. Rootla filan bir şey olmaz garanti konusunda. İz bırakan şeyler deil çünkü ama bootloaderı açtığınızda bazı dosyalar siliniyor; eğer servis bakmak isterse kesinlikle anlar.
   
  omursevim bunu beğendi.
 8. kardeşim ben room un açılımından anlamam.

  fakat room telefon yazılımıdır.

  root ise yetkidir ve telefonu hızlandırır.

  gerisini bilmem.
   
 9. İşte room değil rom telefon yazılımıdır.
   
 10. Merhaba;

  Ben Xperia Z cihazımda my xperia servisini kullanıyorum.Hangi sürümde bu özelliğin aktif olduğunu bilmiyorum ama cihazımın sürümü 4.2.2 ve derleme numarasının son 3 sayısı .244.Bu sürümde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.Telefonunuzu güncellemek istiyorsunuz fakat telefonunuzu güncellerseniz 23 eylülde yayınlanan 10.3.1.A.2.67 derleme numaralı yazılımını kurmuş olacaksınız ve bildiğim kadarı ile bu sürümün henüz rootu yok.Tavsiyem bootloaderi bozmadan yeni çıkan bu güncellemenin rootu çıkana kadar beklemeniz.

  İyi forumlar..
   
 11. Arkadaşım kim demiş root u yok diye bilmeden yorum yapmayın ben 1 haftadır rootlu kullanıyorum ve konuda root nasıl yapıldığı yazıyor.
   
 12. Doomlord reis rootlar :pro:
   
 13. Şuan bende rootlu kullanıyorum fakat dikkat ederseniz
   
Yüklüyor...
21/11/2018 - 19:30