Xperia Z Kullanıcıları Bi Bakabilirmi

Sponsorlu Bağlantılar

TheOldBros

TheOldBros

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z Kullanıcıları Bi Bakabilirmi
Beyler bu telefona sd card aldık class 10 16 gb ama ayarlar depolama bölümünde varsayılan yükleme konumu sd card yapıcak bi seçenek yok marketten inen oyunlar kendi hafızasına kuruluyor internetten indirdiğim paralı oyunları atıcam sd card a ama onlarıda görmüyor bu sefer (android ve obb klasörünü kendim oluşturdum çünkü cihaz varsayılan olarak kendi hafızasını kullandığı için bu klasörlerde oluşmadı) bu durumu halledebilen yada cihazına oyun yüklemeyi başarabilenler nasıl bir yöntemle başardı yazarsanız sevinirim telefonu alt üst ettim varsayılan depolama konumunu sd card yapamadım bir türlü öyle bi seçenek yok :(

Kerim.

Kerim.

Üye
Rootlamaniz lazim bunun icin

TheOldBros

TheOldBros

Üye
    Konu Sahibi
Rootlamaniz lazim bunun icin

İyide benim discovery de root a gerek yoktu direk varsayilan yukleme konumu sd card secilebiliyodu ayarlardan xperiada sorun apk+sd yi tel hafizasina acilinca parali oyun aciliyo bizdeki sikinti hafiza kartina atinca sd yi oyun wifi download istiyo tek cozumu root atip uygulamayi hafiza kartinami tasimak o zaman yalan oldu oyun isi kuzenim olse root atmaz

mrgoxel

mrgoxel

Üye
rootsuz öyle bir seçenek yok ama bence gerek de yok çünkü hafızada yeteri kadar yer var. eğer resim müzikleri h.kartına atarsan telefon hafızası sana yeter.bana yetiyor ama o kedi buraya gelecek dersen bilemem

TheOldBros

TheOldBros

Üye
    Konu Sahibi
rootsuz öyle bir seçenek yok ama bence gerek de yok çünkü hafızada yeteri kadar yer var. eğer resim müzikleri h.kartına atarsan telefon hafızası sana yeter.bana yetiyor ama o kedi buraya gelecek dersen bilemem
Anladim zaten oyle yapmayi planliyorum

ahmetsuha525000

Üye
Discovery Android'in açık kaynak kodlu olmasını kullanmış. Yani Rootlu bir özelliği Rootsuz olarak kullanıcılara sunmuş. Ama Zde root lazım.

maxicep250

Üye
root şart

Üst Alt