Xperia Sola Açılış Ekranında Kaldı Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

thenejat

thenejat

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Sola Açılış Ekranında Kaldı Yardım Lütfen
Arkadaşlar uzun zamandır cm9 romunu kullanıyordum farklı bir rom denemek istedim romu kurdum fakat telefon sony ekranından sonra devam etmiyor.CWM menüsüne girebiliyorum ama telefonu kapatamıyorum telefonu kapatabilsem flash tooldan falan hallederim bi şekilde şuan çok çaresizim yardım lazım acil lütfen.

Invoke

Invoke

Üye
cwm>advanced>power off yok mu?

thenejat

thenejat

Üye
    Konu Sahibi
Yok malesef reebot system now var oda resetliyor. Resetleme işlemini ses açma +power dan da yapıyorum bi işe yaramıyor aynı yere geliyor

Invoke

Invoke

Üye
Büyük ihtimalle, yanlış kernelden dolayı olmuştur. Kerneli değiştiremiyorsan romu değiştir? :D

thenejat

thenejat

Üye
    Konu Sahibi
Az önce hallettim meseleyi ishak388 nickli kardeşimiz saolsun cwm brick kurtarma die bi konu açmış. Ses açma+power tuşuna basılı tutarak 3 kez titrediği zaman tel kapanıyomuş :-) yeni öğrendim. Gb custom rom yükledim Owa HD die çok iyimiş:-) yinede ilgilendiğin için teşekkür ederim kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
ishak388

ishak388

Üye
Az önce hallettim meseleyi ishak388 nickli kardeşimiz saolsun cwm brick kurtarma die bi konu açmış. Ses açma+power tuşuna basılı tutarak 3 kez titrediği zaman tel kapanıyomuş :-) yeni öğrendim. Gb custom rom yükledim Owa HD die çok iyimiş:-) yinede ilgilendiğin için teşekkür ederim kardeşim.
hocam insan bi teşekkürler cihazım düzeldi yazar :) :maxicep: :thumbup:

Üst Alt