Xperia S Şarj Etme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yeah220

Üye
    Konu Sahibi
Xperia S Şarj Etme Sorunu
Selamun Aleykum Arkadaşlar
Öncelikle forumda ''Xperia S Şarj Sorunu' diye bi kaç konu açılmış okudum arkadaşlarımız şarjın az gittini kendilerine yetmediğini söylemiş ama benim sorunum telefonu şarj etmek.Kendi orıgınal sony usb kablosu ve onun takıldığı şarj cihazına telefonu bağlıyorum işte o kırmızı ışık yanıyor ama şarj olmuyor aksine azaldığı bile oluyor aynı usb kablosuyla pc bağlıyorum pc den şarj oluyor başka tel. usb taktımız şarj cihazını alıyorum olmuyor ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olursanız çook sevinirim

İyi Forumlar

XperiaS

Üye
Telefonu taktığında pc ye usb kablosu ile pc usb aygıtı takıldı diyor ve telefondaki dosyalarına ulaşabiliyorsan, büyük ihtimal şarj eder. Telefonun üsteki butonuna bi kere hafifce dokan ekran kararsın yeniden hafifce dokan orada şarj yüzdesini gösteriyorsa şarj ediyordur usb ile şarj priz gibi bi anda hızlı olmaz. Telefonun şarj dolma oranı yüzde 90 olduğunda telefonun o kırmızı ışığı yeşile döner.

yeah220

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Yüzde 12 iken saat 21,30 gibi taktım şarja şarj oluyor gösteriyor ışık yanıyordu sabah namazına kalktım yüzde 10'düşmüş hala şarj oldunu gösteriyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt