Xperia S mi? Galaxy S2 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

thenejat

thenejat

Üye
    Konu Sahibi
Xperia S mi? Galaxy S2 mi?
Arkadaslar merhaba 2. el tel almayi dusunuyorum bu iki tel arasinda kaldim sizce hangisini almaliyim ve tahminen fiyatlari nedir? Dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirm.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
fiyatları bilmiyorum. donanım olarak xperia s bir tık önde gibi ama s2 için rom seçeneği daha fazla bulunur.

thenejat

thenejat

Üye
    Konu Sahibi

furkankaya559758

Üye
S2 için rom desteği daha fazla. Ayrıca 2 telefon için de güncelleme desteği bitti. Ben olsam S2 alırdım.

thenejat

thenejat

Üye
    Konu Sahibi
S2 için rom desteği daha fazla. Ayrıca 2 telefon için de güncelleme desteği bitti. Ben olsam S2 alırdım.
Guncelleme destegi bitsede olur ics bana yeter zaten. Daha once xperia sola kullandigim icin xperia s ye daha yakinim ama s2 de iyidir.Hala kararsizim.

Invoke

Invoke

Üye
Xperia S'e rom yokmuş gibi yazmışsınız ya... =P

İkisi de iyidir hangisini daha uygun daha temiz bulursan onu al.Hangisini alırsan al, temiz ve düzgün bir aosp rom tavsiyedir. Stock romları iyi değil ikisinin de.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
thenejat

thenejat

Üye
    Konu Sahibi
Xperia S'e rom yokmuş gibi yazmışsınız ya... =P

İkisi de iyidir hangisini daha uygun daha temiz bulursan onu al.Hangisini alırsan al, temiz ve düzgün bir aosp rom tavsiyedir. Stock romları iyi değil ikisinin de.
Yorum icin saol dostum temiz s2 (i9100) buldum 400 tl ye veriyor telefoncu Xperia sola'mıda 250 tl sayiyor.Iyimi sence?

Invoke

Invoke

Üye
Bence 400 çok. :D

Invoke

Invoke

Üye
Ya çok piyasasını bilmiyorum ama az daha araştır. Bence çok.
Sola+150 ye xperia s veriyorsa olur. :D

thenejat

thenejat

Üye
    Konu Sahibi
Oldu kardesim biraz arastrmakta fayda var.Bu arada xperia solamda sarjda dokunmatik problemide var.

The Pierre

The Pierre

Üye
S2 mi kaldı?

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
thenejat

thenejat

Üye
    Konu Sahibi
sola + 120 tl ye anlastim s2 yi aldim arkadaslar.Gayet memnunum temiz cihaz yanliz sarji solaya göre daha cabuk bitiyor ama olsun iyi telefon.

Invoke

Invoke

Üye
Hayırlı olsun. Ben olsam hemen aosp bir rom flashlardım. :D

Invoke

Invoke

Üye
Android Open Source Project. :D

Çok basit ya rom flashlamak. cwm yükledikten sonra, cwmden wipe yapıp flashlıyorsun. :D

heathrow

heathrow

Üye
sola + 120 tl ye anlastim s2 yi aldim arkadaslar.Gayet memnunum temiz cihaz yanliz sarji solaya göre daha cabuk bitiyor ama olsun iyi telefon.
S2 kullandım. 2.3.6 rom'unu yüklersen şarjı daha fazla gidiyor. 4.1.2 rom en fazla şarj tüketen.

thenejat

thenejat

Üye
    Konu Sahibi
Iyimis.Sony de hatali bise yaptigimizda stock romu flasliyip sonra yine custom rom flashlayabiliyorduk.Yani telin brick olma olasiligi cok dusuktu samsungdada oylemi?

Invoke

Invoke

Üye

nameless rom ya da cm falan da gider.
Iyimis.Sony de hatali bise yaptigimizda stock romu flasliyip sonra yine custom rom flashlayabiliyorduk.Yani telin brick olma olasiligi cok dusuktu samsungdada oylemi?

Aynı şey... Odin var Flashtool yerine.Şarj gidecek diye 2.3.6 kullanmak ne kadar mantıklı bilmiyorum. Bizim S2'de PA yüklü. :D