Xperia Ray Rom Yükleme Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
@ak_al direk cwmye girmesinin sebebini tam olarak çözemesem de sanırım, rom ile kernel uyumsuz olabilir (aslında böyle olunca boot ekranında takılır kalır ;ama kerneline göre otomatik cwmye atabilir diye düşündüm belki, çünkü bugün lupus kernelde uyumsuz rom yükledim yine başıma geldi :D)
Bir ihtimalde kurulum sırasında bir yanlışlık olmuştur, full wipe yapıp tekrar kurmayı denediğiniz de sorun ortadan kalkacaktır. Diye düşünüyorum...

ak_al

ak_al

Üye
    Konu Sahibi
@ak_al direk cwmye girmesinin sebebini tam olarak çözemesem de sanırım, rom ile kernel uyumsuz olabilir (aslında böyle olunca boot ekranında takılır kalır ;ama kerneline göre otomatik cwmye atabilir diye düşündüm belki, çünkü bugün lupus kernelde uyumsuz rom yükledim yine başıma geldi :D)
Bir ihtimalde kurulum sırasında bir yanlışlık olmuştur, fu ll wipe yapıp tekrar kurmayı denediğiniz de sorun ortadan kalkacaktır. Diye düşünüyorum...
Yani başlangıçta takılmayınca ben rom sıkıntılı diye düşünmüştüm ama dediğin gibi kernelle ilgili olabilir.

Invoke

Invoke

Üye
Yani başlangıçta takılmayınca ben rom sıkıntılı diye düşünmüştüm ama dediğin gibi kernelle ilgili olabilir.

Ben legacy xperia (cm 10.2 ) 4.3 kurdum. Şuan için sorunum yok :D

ak_al

ak_al

Üye
    Konu Sahibi
@ -qarapapaq- kardeşim android 2.3.4 sürümünün 4.0.2.A.0.42 derlemesiyle uyumlu bir kernel var mı bildiğin? Ben bulamadım da varsa link atabilir misin?

Invoke

Invoke

Üye

Bu olabilir belki, .368 demiş daha eski sanırım ama benim bildiğim en eskisi .42 olması lazım :/ Büyük iht uyumludur, gb kerneli bilmiyorum :/

ak_al

ak_al

Üye
    Konu Sahibi

Bu olabilir belki, .368 demiş daha eski sanırım ama benim bildiğim en eskisi .42 olması lazım :/ Büyük iht uyumludur, gb kerneli bilmiyorum :/
Sağol kardeşim bende bulamadım da bir de bunu deneyeyim.

ak_al

ak_al

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha stabil hale getirsinler öyle deneyelim ya da 4.2 lerden mi demesem :)

ak_al

ak_al

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle haftayı bulmuyor değişiyorum zaten :)

Üst Alt