Xp Tema

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turgay89

turgay89

Üye
    Konu Sahibi
Xp Tema
arkadaslar.. windows xp temasını nasıl degistiriz? bi siteden tema indirmistim ama kullanamadım.. bu konuda bilgisi olan varsa yardım ersin lutfen..

tesekkurler, ii aksamlar..

RockFord Fosgate

Üye
window blinds dıye bır program war pc net wermıstı bn ole deıstırıyorum:)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Style XP programıyla değiştirebilirsin. Programla gelen temalardan başka temalarıda programa katabiliyorsun.

Programı 'db-jameson' nickli arkadaşın verdiği link'ten indirebilirsin.

ars287duff

Üye
bence deneme bili çok kasıyor ve sistemi çökertiyor ben 2 kez denedim çalışmadı

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ekran kartı ve ram değerleri yüksek ise ne kasma ne de çökme oluyor. Eğer sisteminiz iyiyse rahatlıkla kullanabilirsiniz..

__Midas__

__Midas__

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 25 2005, 12&#58;41 AM) [post=236416]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ekran kartı ve ram değerleri yüksek ise ne kasma ne de çökme oluyor. Eğer sisteminiz iyiyse rahatlıkla kullanabilirsiniz..
[/b][/quote]
ChavRash haklı 256 ram 64 ekran kartında sorunsuz çalışır bu tür prgramlar

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Dec 24 2005, 11&#58;55 PM) [post=236356]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
window blinds dıye bır program war pc net wermıstı bn ole deıstırıyorum:)
[/b][/quote]
bunu daha da öneriyorum çünkü çok iyi fakat simgeleri değiştirmiyor ayrıca her ikisinide aynı anda kullanbilirsin artık canın hangisini isterse onu kullanabilirsin

_BECK_HAM_

Üye
paylaşım için tskler..kardeşim indiriyorum..bakalım bende böyle bir program arıyordum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt