XP SP2de Cepten bağlantı oluşturmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aylev

Üye
    Konu Sahibi
slm arkadaşlar benim sorum şu benim pc"m xp sp 2 cep tel­'im nokia 6600 benim pc'im Bluetooth sürücülerini sistem kendisi yüklüyor ben ayrıca Bluetooth un sürücüsünü yüklemiyorum yani benim Bluetooth 'm Türkçe olmuş oluyor sistem kendisi yüklediği için ayrıca pc suit programını kurdum ve o iki bağlantı oluştu yalnız cepten bağlantı oluşturuyorum ama internet bağlantısı oluşturamıyorum bağlantı yordamlarını yerine getirdim olmuyor bilen arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim :artı:
 


white

Üye
Bluetooth şifreni telefondan girdinmi??
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt