Xiaomi Mi 8 tanıtım tarihi kesinleşti!

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi Mi 8 tanıtım tarihi kesinleşti!

2018 yılının en çok beklenen telefonlarından biri olan Xiaomi Mi 8 modelinin tanıtım tarihi ortaya çıktı. Xiaomi Başkan Yardımcısı Wang Xiang, resmi twitter hesabından bu önemli bilgiyi paylaştı! Xiaomi Mi 8 tanıtım tarihi resmen duyuruldu!

Xiaomi Mi 8 ne zaman tanıtılacak?
Xiaomi’nin akıllı telefon dünyasındaki 8. yılını kutlamasına özel, Mi 7 olarak beklenen telefon, hem 8. yıla özel olarak Xiaomi Mi 8 olarak adlandırılacak.

Xiaomi Mi 8 tanıtım tarihi açıklandı
Xiaomi Başkan Yardımcısı Wang Xiang, resmi Twitter hesabından, Xiaomi Mi 8 tanıtım tarihi bilgisini açıkladı. Xiang, pazardaki 8. yıllarını kutlamaları şerefine, bu özel modelin 31 Mayıs 2018 tarihinde tanıtılacağını açıkladı.

Xiaomi Mi 8 neler sunacak?
6 inç boyutunda bir ekranla gelmesi beklenilen modelin kalbinde Snapdragon 845 işlemcisi yer alacak. 64 GB depolama ile 6 GB RAM, 128 GB depolama ile 6 GB RAM ve 256 GB depolama ile 8 GB RAM seçeneklerinin sunulacağı modelde 3170 mAh batarya yer alacak.

Xiaomi Mi 8 fiyatı
Ortaya çıkan bilgilere göre, farklı kapasitelerde üretilecek olan Xiaomi Mi 8 modelleri, yine çok iddialı fiyatlarla satışa sunulacak. Mi 8’in 6 GB RAM ve 64 GB kapasiteli modeli 440 dolar, 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafızalı modelinin ise 500 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete