Xbox 360 kontrolleri, XPde çalışabilecek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

symbianboy

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft, yaptığı açıklamada, Xbox 360 için geliştirdiği oyun kontrol cihazlarının, Xp işletim sistemli bilgisayarlarda da kullanılabileceğini duyurdu.
Küçük bir sürücü yüklenmesiyle, kontrol cihazlarının Xp ecosistemine uyumlu hale geleceği söylenmekte. Daha sonra ise XP, bu cihazları otomatik olarak tanıyabilecek.

Güney Amerika'da $39.99 USD civarı bir fiyatla piyasaya sürülen cihazlar, Avrupa ve Asya pazarlarına yakında sunulacak.

 


akin yakici

akin yakici

Üye
ya xbox 360 oyunlarıda çalışacak mı xp de
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt