XBOX 360 alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
XBOX 360 alınır mı?
evde playstation 3 var ancak o kadar modelden kırdırılamayn model almışım. (320 gb slim) , 5 oyunum var 3 ü dandik hediye gelmişti.

ben xbox 360 almak istiyorum da sizce değer mi , parasına çünkü kumadası çok iyi sizce almalımıyım :)

0MG90

0MG90

Üye
Bence alacaksan Xbox One al. Ben feci Xbox hayranıyım MediaMark'ta kullandım 360'ıda One'ıda ama kesinlikle One al.

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Bence alacaksan Xbox One al. Ben feci Xbox hayranıyım MediaMark'ta kullandım 360'ıda One'ıda ama kesinlikle One al.
one pahalı :( , keşke bende ps3 yerine xbox 360 alsaymışım kırdırılabiliyor. gerçekten güzel ancak xbox one ile playstation 4 te herkes ps4 diyor genelde ancak ps3 ü doğrusu en hiç beğenmedim. xbox 360 almayı düşünüyorum. kumandasını gördükçe alasım geliyor. artı tasarımı çok güzel. xbox one den daha iyi gibi greldi bana :D (360)

zydis

Üye
.NeXuS. bende xbox 360 var.2 kol+25-30 kadar oyun+kinect.üstelik oyunları kendin internetten indirip çift katmanlı dvd'ye yazdırabilirsin,hemen hemen oyunların hepsini ben kendim bu şekilde yazdırdım.eğer düşünürsen fiyat konusunu konuşabiliriz.

Fatic

Fatic

Üye
  1. Bence alacaksan fwli al hem online kullanabiliryorsun orjinalden pek farki olmuyor tabi live üyelikte lazm

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
vazgeçtim haziranda ps4 alıcam

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
O zevki tatmak istiyorsan alınır

Üst Alt