Püf Noktası Xap Açmak / Düzenlemek Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

byibo

byibo

Üye
    Konu Sahibi
Xap Açmak / Düzenlemek Aracı
Arkadaşlar işe yarayacağını düşündüğümden dolayı paylaşmak istedim kendi bilgisarımda denedim sonuç başarılı.
Programın Özelliği : xap dosyası üzerinde dll - exe uzantılı dosyaları üzerinde kodlar eklemek silmek mevcut xap dosyasında resim değiştirmek bir nevi xap modifiye aracı diyebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

kesasd

kesasd

Üye
WinRAR aynı işi görecektir. APK ve XAP dosyaları zaten zip sıkıştırma algoritmasını kullanmaktalar.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve bulutsuzgece
byibo

byibo

Üye
    Konu Sahibi
WinRAR aynı işi görecektir. APK ve XAP dosyaları zaten zip sıkıştırma algoritmasını kullanmaktalar.
bilen ve bilmeyen insanlar için yararlı bir kaynak olduğunu düşünmüştüm

• Beğen
Tepkiler: turbocore
kesasd

kesasd

Üye
  • Beğen
Tepkiler: byibo ve turbocore

Emre

Üye
Teşekkürler.
Bir Tane Modifiye Edeceğim.
Ama Unlock Yapmak İstemiyorum :hmmm

byibo

byibo

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış anlamayın lütfen. Ben de alternatif sunmak istedim sadece sizin paylaşımınıza ek olarak.
bi ara anlamıştım düzelttiğin için teşekkür ederim :) bu arada sanırım 512 mb ramli cihazlarada bu araçtan yapıyorlar ücretli uygulamaları ücretsiz sunmak gibi :hmmm

Son düzenleme:
turbocore

turbocore

Üye
Ok

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Şimdi herhangi bir uygulamayı bu yöntem ile açamadıktan sonra nasıl işimize yarayacak ki ?
Zaten ben gelişitiriciysem dosyalar elimdedir değil mi ?

byibo

byibo

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi herhangi bir uygulamayı bu yöntem ile açamadıktan sonra nasıl işimize yarayacak ki ?
Zaten ben gelişitiriciysem dosyalar elimdedir değil mi ?
tam olarak ne yapmak istediğini anlamadım ?
ancak bu elimizde bulunan xap modifiye dll -exe uzantılı dosyalarda kod değiştirme ekleme düzeltme bir nevi editör görevinde

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Ben şunu ümit etmiştim mesela wphub var ücretli uygulamaları crackliyip hatta başlangıcına kendi logolarını koyup unlocklu cihazlara yüklenmesi için koyuyor , Biz X xapını görüntülemiyoruz sanırsam.

byibo

byibo

Üye
    Konu Sahibi
Ben şunu ümit etmiştim mesela wphub var ücretli uygulamaları crackliyip hatta başlangıcına kendi logolarını koyup unlocklu cihazlara yüklenmesi için koyuyor , Biz X xapını görüntülemiyoruz sanırsam.
krek işini bilmiyorum ama kurmak istediğin xap dosyasını programla açtığın zaman images klasoru olur orda görürsün resimleri aynı ebatta boyutta isminide ve uzantıda yapıp başlangıca istediğin resmi koyabilirsin

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bu işleri zaten biliyorum benim sormak istediğim kullanıcı bir gelişitiricinin geliştirdiği xapı açabilir mi , ama ms engellemiş bunu sanırsam

byibo

byibo

Üye
    Konu Sahibi
Bu işleri zaten biliyorum benim sormak istediğim kullanıcı bir gelişitiricinin geliştirdiği xapı açabilir mi , ama ms engellemiş bunu sanırsam
elimde wp8 sdk kurulu olmadığı için bilmiyorum ama dediğinde olabilir

kesasd

kesasd

Üye

Eğer xap dosyasını deploy edildiği ilk anda dağıtırsan veya leak edilirse bu mümkün. Markete gönderdikten sonra Microsoft dosyayı koruyor.

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw ve BrahimOkumus
BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Kendi uğraştığım uygulamaları denedim birde mağazadan rastgele denedim , mağazadaki hata verdi :) MS emek hırsızlığının önüne geçmiş :)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
İle yarar teşekkürler

OozyStaw

OozyStaw

Üye
İstediğiniz kadar değiştirin büyük ihtimalle çalışmayacaktır :)

yunusiyunus

Üye
Bu şekilde xap dosyalarını tr dile çevirebilir miyiz ki

Üst Alt