Xabi Alonso şartlarını açıkladı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Xabi Alonso şartlarını açıkladı!
Fenerbahçe'nin teklif götürdüğü Liverpool'da top koşturan Alonso, Luis Aragones'e şartını ileterek transfere yeşil ışık yaktı
Real Betis'e giden Mehmet Aurelio'nun boşluğunu doldurmak amacıyla ön libero bölgesine transfer yapma kararı alan Fenerbahçe'nin listesinde ilk sırada yer alan Xabi Alonso, sarı-lacivertli formayı giymek için Şampiyonlar Ligi'ni şart koştu.

Teknik Direktör Luis Aragones'in teklif götürdüğü Liverpool'da top koşturan İspanyol yıldız, Fenerbahçe'ye seve seve gelebileceğini, ancak Avrupa sahnesinden de inmek istemediğini bildirdi. Alonso kendisini takımında görmek isteyen Aragones'in teklifine, ön eleme maçlarının bitmesinden sonra yanıt verebileceğini ifade ederek, sarı-lacivertli takımın Şampiyonlar Ligi'ne kalmasının şart olduğunu kaydetti.

Appiah ve Aurelio'nun takımdan ayrılmasından sonra ön libero görevini üstlenecek tecrübeli bir oyuncu isteyen Aragones, vatandaşı ve İspanya Milli Takımı'ndan öğrencisi olan Xabi Alonso'yu, sarı-lacivertli yönetime ilk sırada tavsiye etmişti. Tecrübeli teknik adamın, Alonso'nun şartını kabul ederek beklemeye geçtiği, Ağustos ayı sonunda Şampiyonlar Ligi vizesi almaları halinde bu transferi bitirmek için yeniden düğmeye basacağı vurgulandı.

schumici

schumici

Üye
valla son duyumlarım alonsonun vazgeçtiği yönünde inşallah gelir kardeşim

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
valla son duyumlarım alonsonun vazgeçtiği yönünde inşallah gelir kardeşim
ben bu haberi çoğu televizyon kanalının spor haberlerinde de dinledim, gazetelerde de dinledim. inşallah vazgeçmez gelir. gerçekten dünyada mevkisinin en iyi oyuncularından.

schumici

schumici

Üye
ben bu haberi çoğu televizyon kanalının spor haberlerinde de dinledim, gazetelerde de dinledim. inşallah vazgeçmez gelir. gerçekten dünyada mevkisinin en iyi oyuncularından.

inşallah gelir kardeşim yaa gerçekten çok yarar sağlar bize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...