Wps Wpa Tester Premium v3.8.2 Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
    Konu Sahibi
Wps Wpa Tester Premium v3.8.2 Kullanımı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Wps Wpa Tester kullanımı gösterdim.

Şuraya kısaca yazayım. Modemlere bir "PIN" göndererek, şifresi alınıyor. Kendi modemlerinizde güvenlik testi için deneyebilirsin. Eğer sonucu olumlu alırsanız modeminizde, 192.168.2.1 veya 2.2'den modem arayüzüne girip Kablosuz'dan WPS Modunu kapatabilirsiniz. Videoda da söylemiştim, Android 5'in altında ki sürümlerde, BusyBox kurulması şart. Android 5 ve üzerinde root gerekmiyor, test etmiştim. Busybox'da öyle. Tabii şifreleri görebilmek için, root gereklidir.

İndirme linkleri videonun altındadır. Güncel tutacağım sürekli iki uygulamayı da. İyi seyirler.​

• Beğen
Tepkiler: WAWAS, MAERKEK, merihsasa ve 1 kişi daha

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
Eline sağlık komşunun modemine bi bakıyımda güvenlik açığı varsa söyleyim

• Beğen
Tepkiler: kolombo28
xmustx

xmustx

Üye
Bu programı kullanmıştım ama sonradan çalışmaz hale getirdiler..

SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
    Konu Sahibi
xmustx

xmustx

Üye
Şunu demek istemiştim.uygulama artık tarama yaparken duruyor

UltimaMetin

Üye
Linkleri bir ben mi göremiyorum :)

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
kardeş modemi kırdım ama şifreyi göremiyorum neden ?

wrongroad

Üye
Root'lu ve Xposed kurulu telefonlarda xposed mağazından Wifi Pasword adlı modülü yükleyin ve aktif edin. Kırdığınız wifiye telefon bağlandıktan sonra bildirim çubuğunu yukarıdan çekin ve wifi simgesine basılı tutup wifi arama ekranına gidin. Orada bağlı olduğunuz wifiye dokunun. Gelen ekranda şifre bölümündr ...... olacaktır. Oraya birdaha dokunun şifre görünecektir.

• Beğen
Tepkiler: halo_42
SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
Uygulamalar güncellendi.
WPS WPA Tester Pre. v3.3.0 -> v3.8.2
Busybox Pro v59 -> 61

• Beğen
Tepkiler: halo_42 ve merihsasa
Mc_SaRı

Mc_SaRı

Üye
Eline sağlık komşunun modemine bi bakıyımda güvenlik açığı varsa söyleyim

En son yıllar evvel bende öyle dedim :sirit:sonra faturayi niye yatirmiyorsun diye kapısına dayaninca herşey ortaya çıktı :D :naughty:

• Beğen
Tepkiler: halo_42
halo_42

halo_42

Üye
Teşekkürler
Mesaj birleştirildi:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Wps Wpa Tester kullanımı gösterdim.

Şuraya kısaca yazayım. Modemlere bir "PIN" göndererek, şifresi alınıyor. Kendi modemlerinizde güvenlik testi için deneyebilirsin. Eğer sonucu olumlu alırsanız modeminizde, 192.168.2.1 veya 2.2'den modem arayüzüne girip Kablosuz'dan WPS Modunu kapatabilirsiniz. Videoda da söylemiştim, Android 5'in altında ki sürümlerde, BusyBox kurulması şart. Android 5 ve üzerinde root gerekmiyor, test etmiştim. Busybox'da öyle. Tabii şifreleri görebilmek için, root gereklidir.

İndirme linkleri videonun altındadır. Güncel tutacağım sürekli iki uygulamayı da. İyi seyirler.​
teşewkkürler

Üst Alt