Wp8 apollo güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
Wp8 apollo güncelleme
Syn. C5-03 kullanıcı arkadaşlar , eğer isterseniz wp8 apollo ofw'sini güncellemeyi düşünüyorum tabi bunu sizin isteğinize göre yapacağım eğer istiyorsanız buraya cevap yazın . Istek sayısı makul bi sayıysa güncelleme gelecektir değilse isteyen kişilerle paylaşılacaktır. bunun yanında sizin ofw'de olmasını yada olmamasını isteğiniz şeyleri yazarsanız daha iyi olur tsk.

• Beğen
Tepkiler: semihshin

semihshin

Üye
Ya aslinda 5800 kimligi kazandirsak c503 e sonra c6 port bindirsek uzerine bayagi guzel bir fikir aslinda ????

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
Ya aslinda 5800 kimligi kazandirsak c503 e sonra c6 port bindirsek uzerine bayagi guzel bir fikir aslinda ????

Kimlikle alakası yok o kimlik sadece ovi suite'de görünen isim için. Port olayı c5-03 için imkansız.

semihshin

Üye
neden c6 port yapmaya çalışıyoruz bu konuda zekamızı çalıştırana kadar 2-3 ay para biriktirelim yeni tel alalım mesela ben 5 ay para biriktirdim galaxy s3 mini aldım çokta memnunum :D

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
neden c6 port yapmaya çalışıyoruz bu konuda zekamızı çalıştırana kadar 2-3 ay para biriktirelim yeni tel alalım mesela ben 5 ay para biriktirdim galaxy s3 mini aldım çokta memnunum :D

Neden hâlâ c5'le uğraşıyorsun.

semihshin

Üye
bende bir şeyler öğrenmek ve yaratmak istiyorum dostum örneğin ben şu anda almanyaya gidebilirim ama türkiyede kalıyorum bu bir bağlılık anladınmı ??

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
bende bir şeyler öğrenmek ve yaratmak istiyorum dostum örneğin ben şu anda almanyaya gidebilirim ama türkiyede kalıyorum bu bir bağlılık anladınmı ??

Anladığm bişe var oda sende bazı sorunlar var :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
gardaşım sen gönder s3 miniyi ben sana uğraşman için c5'i veririm:)

• Beğen
Tepkiler: sena5135

kaanblood

Üye
Ben Bu OFW ye hayran kaldım.On numara ama aklıma gelen bir takım dile getirmek istediklerim var.
Mesela bazen Ana ekran menüm kilitleniyor ve mecburen telefonu kapatıp tekrardan açmam gerekiyor.Birde bu JbakTaskman denen bir programın açılmasını istemiyorum onu nasıl engelliyebilirim?
Birde biraz geç cevap veriyor bu konuda yapabilceğin birşey var mı acaba?
Ve son şey ben Operan Mobile veya kendi Web tarayıcısından web bazlı oyun oynamaya çalışıyorum 2-3 tıklamadan sonra "Telefon Hafızanız dolmuştur." gibi uyarı alıyorum ve uygulama kapanıyor.Bunun bir çaresi var mı acaba?

(Ana ekranım W8 tipinde.)
(Oynadığım oyun ikariam (reklam a felan giriyor mu bilmiyorum eğer giriyorsa kusura bakmayın düzeltebilirim))

Şimdiden teşekkürler.

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
Ben Bu OFW ye hayran kaldım.On numara ama aklıma gelen bir takım dile getirmek istediklerim var.
Mesela bazen Ana ekran menüm kilitleniyor ve mecburen telefonu kapatıp tekrardan açmam gerekiyor.Birde bu JbakTaskman denen bir programın açılmasını istemiyorum onu nasıl engelliyebilirim?
Birde biraz geç cevap veriyor bu konuda yapabilceğin birşey var mı acaba?
Ve son şey ben Operan Mobile veya kendi Web tarayıcısından web bazlı oyun oynamaya çalışıyorum 2-3 tıklamadan sonra "Telefon Hafızanız dolmuştur." gibi uyarı alıyorum ve uygulama kapanıyor.Bunun bir çaresi var mı acaba?

(Ana ekranım W8 tipinde.)
(Oynadığım oyun ikariam (reklam a felan giriyor mu bilmiyorum eğer giriyorsa kusura bakmayın düzeltebilirim))

Şimdiden teşekkürler.

Jbak taskman'ı uygulama yöneticisinden kaldır. Web tarayıcıdan oyun oynanmaz zaten. Şu adresten bana ulaşıp sorularını daha açık sor m.facebook.com/LoVeAndMK

uyakan45

uyakan45

Üye
mesajdaki sohbet bölümünü biraz daha görselleştirirsen on numara olucak :) c5-03 kullanıcısym.

serhat2049

Üye
Güncelle iyi olur

hakan aydogar

Üye
radyo da kulaklık çalışmıyo direk hoparlöre veriyor (telden de kaynaklanabilir) birde klavye orjinal olabilir mi

LeaD3R

LeaD3R

Üye
yer imlerini bi düzenlesen iyi olur ya
Bi de bu belle topbar bozuluyo açılmıyo kaldırıp kuruyorum ama açılmıyo

Üst Alt