Yardım Wp10 emulatorü nasil yuklerim ?

Sponsorlu Bağlantılar

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Wp10 emulatorü nasil yuklerim ?
Visual studio 2015 i de yukledim 2017 yi de yukledim dun belki 6 saat ugrastim 60 gb a yakin indirme yaptim sil bidaha yukle filan kafayi yedim diyim visiual studio yu yukluyorum fakat yeni proje olustura basiyorum visual c# sekmesinin altindan blank projecti seciyorum 0x00000 li bir hata veriyor veya baska bir hata veriyor bana yardimci olucak arkadasa ciddi anlamda minettar kalirim

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@şerefli
Uygulama yazılabilmesi için yüklemiş olduğunuz Visual Studio proğramını yüklerken bilgisayarınızda bazı özellikler arar.
1-İşlemci SLAT(Second Level Address Translation) destekli olmalı
2-BIOS ayarlarında sanallaştırma(Virtualization) seçeneği olmalı, Disable seçeneği Enable olmalı.
3- Denetim masasında Windows Özelliklerini Aç-Kapa menüsündeki Windows bileşenlerinden Hyper-V aktif olmalı.
4- Windows Güvenlik duvarı ayarları kapalı olmalı.
Bu durumda Visual Studio yüklerken yüklediğiniz versiyona bağlı olarak Windows Phone Emulatoru de yüklenir.

• Beğen
Tepkiler: şerefli
şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
birde öyle deneyelim bakalım çok teşekkür ederim
dediğin herşey tam kardeşim işlemci slat destekliyor virtulization açık hyper v aktif güvenlik duvarıda kapalı yine olmuyor

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
birde öyle deneyelim bakalım çok teşekkür ederim
dediğin herşey tam kardeşim işlemci slat destekliyor virtulization açık hyper v aktif güvenlik duvarıda kapalı yine olmuyor
ÖNceki söylediklerime ilave olarak Denetim masasında kullanıcı hesaplarında "kullanıcı hesapları denetim ayarları" seçeneğini gir ve oradaki baremi en alt düzeye getir.

1- Visual Studio'yu yuklerken default ayarlarıyla yüklemek yerine
Mevcut yüklemeleri uninstall yaparak yeniden yükle.
Yükleme aşamasında da Windows Phone çentiklerini seçerek devam edebilirsin.
2- Ya da Visual Studio 2013 premium yükle.
Yükleme esnasında tüm çentikleri doldur.

Özellikle 2 nci seçeneği öncelikle uygula, olmaz ise 1 nci seçeneği uygula.
Bir de Visual Studio'yu çalıştırırken Uygulamayı çalışma aşamasında sağ click yap ve çıkan menüde Yönetici Olarak Çalıştır'ı seçerek çalıştır.

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır hacı abi bide öyle deniyeyim bakalım yine dönerim size burdan
Severity Code Description Project File Line Column Suppression State
Error DEP0001 : Unexpected Error: -2147467259 App18

dediğiniz her şeyi harfi harfiyen uyguladım yeni proje filan oluşturabiliyorum şu anda bu hatayı alıyorum bunun çözümüne repair etmekten bahsetmişle repair ettim visual studio yu fakat hala sıkıntı çıkıyor

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
tamamdır hacı abi bide öyle deniyeyim bakalım yine dönerim size burdan
Severity Code Description Project File Line Column Suppression State
Error DEP0001 : Unexpected Error: -2147467259 App18

dediğiniz her şeyi harfi harfiyen uyguladım yeni proje filan oluşturabiliyorum şu anda bu hatayı alıyorum bunun çözümüne repair etmekten bahsetmişle repair ettim visual studio yu fakat hala sıkıntı çıkıyor
Hata koduyla ilgili google'a da araştırma yapabilirsin, özellikle ingilizce sitelere dikkat etmenizde yarar var.
Bundan sonrası deneme yanılma yoluyla çare aramak.
Ya da oluşturduğun projede farklı oluşturma seçeneklerini adım adım uygulamak.
Bazen hiç umulmadık bir durum hataya sebep olabiliyor.
Hani derler ya "bilgisayarın hata verdi ise, ilk yapman gereken şey makinayı kapatıp yeniden açmak" bu olmaz ise 2 nci aklına geleni uygulamak... gibi..

• Beğen
Tepkiler: şerefli
şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Hata koduyla ilgili google'a da araştırma yapabilirsin, özellikle ingilizce sitelere dikkat etmenizde yarar var.
Bundan sonrası deneme yanılma yoluyla çare aramak.
Ya da oluşturduğun projede farklı oluşturma seçeneklerini adım adım uygulamak.
Bazen hiç umulmadık bir durum hataya sebep olabiliyor.
Hani derler ya "bilgisayarın hata verdi ise, ilk yapman gereken şey makinayı kapatıp yeniden açmak" bu olmaz ise 2 nci aklına geleni uygulamak... gibi..
hocam valla bir amuda kalkmadığım kaldı öyle diyim sana inat eddi açılmıyor

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

Üst Alt