WP Mağaza Hata Kodu:80070020

Sponsorlu Bağlantılar

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
WP Mağaza Hata Kodu:80070020
Arkadaşlar bu saçma şey yüzünden telefona 5 kere format attım iki gündür. Ne kredi kartı, ne borç, ne hesap etkili. Yapmadığım kalmadı ama aynı uygulamamalarda aynı hatayı veriyor. Garip yanı diğerlerini yüklüyorum. Ayrıca yerel uygulamalara giriyorum bende 60 xap var ama sadece 8 tane gösteriyor. Bunlar neden? Ayrıca iyice sapıttı telefonum. Az önce açtım hiçbir uygulama açılmıyordu soft reset attım ama artık illâllah ettim bıraktım. Çok saçma şeyler yapıyor. Bildiğiniz 5 yıl önce aldığım eski xp bilgisayarımla kapışıyor bu konularda. Hangisi daha çok kasıyor yarıştalar. Ben çözemedim artık. Durmadan hata alıyorum ve artık formattan bıktım. Artık sadece bırakıp elime aldığımda sorunsuz kullanmak istiyorum. Pfd yok ve bu normal gelmiyor. Şimdiden :tşk:

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Tarihi el ile ayarla ,ileri bir tarih(2015) gir ve tekrar indirmeyi dene.

Windows Phone ile ;)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Nsrt ile telefonun yazılımını yeniden yükleyin. Temiz bir kurulum (yedek yüklemeyin) ile telefonu yapılandırın.
Mağazaya girip uygulamalarım kısmından gerekli olan programları ve oyunları geri yükleyin. (pfd kurmayın bence) Gdr1+ Denim güncellemesine çok bir şey kalmadı nasılsa :)

hitafnalsa

Üye
Benzer hataları para verip satın aldığım birkaç oyunda yaşadım. Zamanla düzelir diye bekledim. Düzelmedi, bende pes ettim :D

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Nsrt ile telefonun yazılımını yeniden yükleyin. Temiz bir kurulum (yedek yüklemeyin) ile telefonu yapılandırın.
Mağazaya girip uygulamalarım kısmından gerekli olan programları ve oyunları geri yükleyin. (pfd kurmayın bence) Gdr1+ Denim güncellemesine çok bir şey kalmadı nasılsa :)

İsmail abi ona ne zamanım var ne de internetim var şimdilik. Ondan yapamıyorum ama hard format attım.hani Nokia kendi sitesine yazmış kapalıyken ses kısma ve güç tuşu, titreyince güç tuşunu bırak sese basmaya devam et ünlem geliyor. Sonra kombinasyonu girince sıfırlıyor. Yedek konusu ise biliyorsundur yeni telefona sıfırdan başlamıştım. Şimdi tekrar ayar yapacak durumda değilim. Hani önceden olan şimdi ne değişti anlamadım,:S

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Abi aksesuarları kaldırdıktan sonra başıma gelmeye başladı bunlar. Onunla ilgisi olabilir mi?

Dediğin hatayı başka bir kullanıcı almış ve çözümünün videosunu atmış.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Windows Phone ile ;)

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin hatayı başka bir kullanıcı almış ve çözümünün videosunu atmış.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Windows Phone ile ;)

Abi o taa 80'da yapmış. Ben denedim tarih değişince mağaza da hesabınıza bağlanılamadığını söyledi. İşe yaramadı. Ne ileri ne de geri :S

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Up
Millet konumu bulamadım. O derece geriye düşmüş.

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Benden başka yaşayan yok mu bu hatayı?
@papakudioflu @bulutsuzgece @Mr.H @Sensation . Gerçekten çok can sıkıcı ve ben hala çözemedim. Yardın edin lütfen :S

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Benden başka yaşayan yok mu bu hatayı?
@papakudioflu @bulutsuzgece @Mr.H @Sensation . Gerçekten çok can sıkıcı ve ben hala çözemedim. Yardın edin lütfen :S

@papakudioflu @bulutsuzgece @Mr.H @Sensation

papakudioflu

papakudioflu

Admin
@papakudioflu @bulutsuzgece @Mr.H @Sensation
Bu kod Windows Update hatası. Oturum açılmadığı için alıyorsun. Başka bir hesap kurarak deneyebilirsen daha iyi anlaşılır.

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Bu kod Windows Update hatası. Oturum açılmadığı için alıyorsun. Başka bir hesap kurarak deneyebilirsen daha iyi anlaşılır.

Abi onun için sıfırlamam lazım telefonu. Artık bıktım ayarları yapmaktan. Bir de diğer programlar yükleniyor. Bazılarında yapıyor. Hiçbir mantığı yok :S

skynet

Üye
Bu sorunu 8.1 pfd yüklü iken bende yaşamıştım yani mağazadaki bazı uygulamalar yüklenmiyordu hata veriyordu (buna sistem uygulamaları da dahil) hatta bu yüzden cihazı sıfırlamıştım ama sorun yine devam etti en sonunda nsc ile flaş attım da düzeldi :)
Yerel uygulamalar sorunu hakkında bir fikrim yok maalesef :hmmm

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorunu 8.1 pfd yüklü iken bende yaşamıştım yani mağazadaki bazı uygulamalar yüklenmiyordu hata veriyordu (buna sistem uygulamaları da dahil) hatta bu yüzden cihazı sıfırlamıştım ama sorun yine devam etti en sonunda nsc ile flaş attım da düzeldi :)
Yerel uygulamalar sorunu hakkında bir fikrim yok maalesef :hmmm

Tüm olayların başı şimdi aklıma geldi. Herşey ben Dungeon Hunter 4 kurmaya çalışırken başladı. Salak kurmamış olmasına rağmen kuruldu gösteriyordu. Ondan sonra sıfırladım, hatta hard format attım olmadı. Anlaşılan bende nsrt ile çakıcam yazılımı baştan ama internet lazım. Olmazsa haftaya deneyeyim. Başka yol kalmadı. Sonuna kadar deneyeceğim ama . Bunun bir çözümü vardır yada nedeni. Öğrenmek lazım:)

emres24

Üye
kardeşim aynı hatayı bendede verdi çok yer gezdim o videodaki gibi 1 sene ileri al sonra mağazaya gel yükle biraz bekletip sonra kullanılamıyor diyo bu hatayı alınca yine ayarlara dön tarihi düzelt sonra yine yükle yüklenecektir ben yaptım oldu :)

Üst Alt