Wise Care 365 free v5.14.504 Güncel(03.09.2018)

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Windows için optimizasyon ve performans geliştirme amaçlı bi programdır. Alanında en başarılı programlardan biridir.

Clean registry and junk files from your PCs. Protect your privacy and make your PCs more secure. Provide a better option of optimizing and accelerating your computer!

Program indirme linki:

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: bende başarılı buluyorum bu programı
 
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi
 
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi
 
ismail

ismail

Üye
Güncellendi.
 
ismail

ismail

Üye
İlk mesajımı değiştiremiyorum. 1 mesajdaki karakter sınırı kaç?
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt