Windows8 e gecmeli miyim???

Sponsorlu Bağlantılar

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Windows8 e gecmeli miyim???
Windows 7 kullanicisiyim.4gb tam 2gb ekran kartim var. Smdi diyorum win8i de tatsam. Fakt arkdsm bi oyunu acmadi. Adi microvolts(bilen cok yktr) oyun sadece win7 vista ve xp ye uygn yazio sitesinde.

Smdi bu 8 de kasmalar artarmi? 7 de aclan butun oyunlar bundada aclrmi?

Birde windows 7 orjinal. Korkuyorum smdi pahali cdsi de yok snrsam 8e ciksam sahte cd ile cnk orj pahali. Ozman begenmezsem nasl geri doneblrm? Yada iki isltm sistemi pcde kalsa kasarmi

Yardm edermsnz?

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
Ben Yaklaşık 8 Aydır Kullanıyorum Win7 den Eksiğini Görmedim Hatta Fazlası Var Geçmeni Tavsiye Ederim. Ayrıca Win7 800 mb ram Kullanıyoken Win8 650-700 Arası Ram Kullanıyo. Daha Bi Estetik Duruyo

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Ben Yaklaşık 8 Aydır Kullanıyorum Win7 den Eksiğini Görmedim Hatta Fazlası Var Geçmeni Tavsiye Ederim. Ayrıca Win7 800 mb ram Kullanıyoken Win8 650-700 Arası Ram Kullanıyo. Daha Bi Estetik Duruyo

Oo super 7 de aclan tum oyunlar 8de de aclr dmi? Birde sahte 8 alsam 3-5 liraya sorun cikrami?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben canım sıkıldığında E ye win8 kurup kullanıyorum.C de win 7, E de win8 çok iyi oluyor.yalnız kaldırmamın sebebi benim sistem yeterli gelmiyor daha doğrusu uyumlu olmayan bazı sürücülerim var örn.ekran kartım:off:zaten sorun olmasa kaldırmam çok şık ve güzel win8 aslında

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Ben canım sıkıldığında E ye win8 kurup kullanıyorum.C de win 7, E de win8 çok iyi oluyor.yalnız kaldırmamın sebebi benim sistem yeterli gelmiyor daha doğrusu uyumlu olmayan bazı sürücülerim var örn.ekran kartım:off:zaten sorun olmasa kaldırmam çok şık ve güzel win8 aslında

Peki bn hard diske win8 kursam nsl accm istdgm zmn nsl deistrcm?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
türkçeyi biraz daha düzgün ve özenli kullansanız keşke...
sen yükleme win7 devam et en ıyısı :oke:

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
elinde orjinal win7 var bozma sistemi.
win8 i önce biraz kullan başka pc de ona göre yüklersin.
her ikisinide diskte kullanamayabilirsin. win8in biraz saçma işleri var. olmayabilir bilmiyorum. ayrıca 2 sistemin birden çalışabilmesi için C diski enaz 50gb olmalı :oke:

omr bşr

Üye
Kesinlikle hayır en erken 2014 de geçmelisiniz.

hikmet366

hikmet366

Üye
Ben Şuan Winwos 8 Kullanıyorum 2 Ekran Var Biri Windows8 Ekranı Biri Windows7 Ekranı 2 İşletim Sistemi Bir arada :oke: Bilgisayar Arada Kasma Yapıyor ama benim Pcden Kaynaklanan Bir sorun Bunu Biliyorum ... Windows 8 Güzel Kullanabilene ...

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Ben Şuan Winwos 8 Kullanıyorum 2 Ekran Var Biri Windows8 Ekranı Biri Windows7 Ekranı 2 İşletim Sistemi Bir arada :oke: Bilgisayar Arada Kasma Yapıyor ama benim Pcden Kaynaklanan Bir sorun Bunu Biliyorum ... Windows 8 Güzel Kullanabilene ...

hm yani sadece hafiza alir dmi bana bi ablatrmsn nsl kurcam bide bnde orjinal win7 var birsey olrmu

hikmet366

hikmet366

Üye
hm yani sadece hafiza alir dmi bana bi ablatrmsn nsl kurcam bide bnde orjinal win7 var birsey olrmu

[video=youtube;JSrYm0YClzo]http://www.youtube.com/watch?v=JSrYm0YClzo[/video] ZaraRI OLMAZ

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi

[video=youtube;JSrYm0YClzo]http://www.youtube.com/watch?v=JSrYm0YClzo[/video] ZaraRI OLMAZ

tm bu kuulum 2. sistem dmi yaninda baska sistemde var aclrken soruo ne istion isletm sistemi olrk. bide tek link varsa ?

canertopal

canertopal

Üye
bence direk 8 kur güncellenmesini çok beklemeye gerek yok zaten windows 7 nin üzerinden geliştirilmiş hali belki metro uygulamalarında falan biraz sorunlar var ama gayet stabil sistem 7-8 aydır kullanıyorum 7de çalışıp 8de çalışmayan programa pek rastlamadım metro arayüzüne hemen alışırmısın bilemem ama ben çabuk alıştım

hikmet366

hikmet366

Üye
tm bu kuulum 2. sistem dmi yaninda baska sistemde var aclrken soruo ne istion isletm sistemi olrk. bide tek link varsa ?

Ewet 2 Sistem Birden Çalışıyor İstersen Silebilirsin Senin Pc De Ne Yüklü Win7 Mi O Win7 nin Dosyları C/Windows.old Dosyasını Sil 2 Sistem Çalışmaz ..

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi

Ewet 2 Sistem Birden Çalışıyor İstersen Silebilirsin Senin Pc De Ne Yüklü Win7 Mi O Win7 nin Dosyları C/Windows.old Dosyasını Sil 2 Sistem Çalışmaz ..

tm smdi bn silsem bsi olmz dmi?

bir de bn carsamba gunu cd.alcam cd ile nasil kurabilrim acaba? biri ayrntli anlatabilirmi

• Beğen
Tepkiler: hikmet366

Üst Alt