Windows Vista slayt sekme sorunu?

Sponsorlu Bağlantılar

sezgince

sezgince

Üye
    Konu Sahibi
Windows Vista slayt sekme sorunu?
Merhaba, arkadaşlar öncelik konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Konu ise window vista kullanıcısıyım oyunlarda donma sorunları yaşıyordum oyunu hızlandırma programı var gamebooster falandı sanırım onu yüklemiştim onunla oyunları hızlandırmak amacıyla kullandım işe yaramadı sildim aradan gün geçti regedit ufak düzenleme yapmak için tıkladım ve regedit veya aygıt yöneticisi gibi bazı sekmeler hızlı açılıyor daha önceden regedit'ten sekmelere tıkladığımda slayt gibi açılıyordu bunu anlamışsınızdır belki bunu nasıl düzeltebilirim şunu belirtmek isterim bütün efektler falan açık bunu arkaplanda çalışan birşey devredışı bıraktı bunu bilmiyorum bilen veya anlayanlar varsa yardım etsin?

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
bence vistadan kurtul win7 veya 8 yükle

sezgince

sezgince

Üye
    Konu Sahibi
Yükle demesi kolay da bunun orjinal olması gerek malesef dvd si yok ama dvd de sorun olmaz kuzenden alırım aslında bende düşünüyorum ama pc alırken vista ile geldi win7 geçtiğimde orjinal olması gerek birde şu durum var ****** dışında 2 günlük onaylatma durumu var sanırım vista format sonrası vistayı yükledikten sonra oluyor win7 de böyle durum varmı peki ?
bence vistadan kurtul win7 veya 8 yükle

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
Yükle demesi kolay da bunun orjinal olması gerek malesef dvd si yok ama dvd de sorun olmaz kuzenden alırım aslında bende düşünüyorum ama pc alırken vista ile geldi win7 geçtiğimde orjinal olması gerek birde şu durum var ser ial dışında 2 günlük onaylatma durumu var sanırım vista format sonrası vistayı yükledikten sonra oluyor win7 de böyle durum varmı peki ?
evet süresiz yapma programı var ben kullandım stabil çalışıyor

sezgince

sezgince

Üye
    Konu Sahibi
Anladım peki kuzenimden dvd ile yukleyip kendi ******ini kullanabilirmiyim suresiz icinde programini bulurum ben

Uhops

Uhops

Üye
Normal yükle ****** yazma aktivatör kullan.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
windows 7 ****** istemiyor normal yükle sonra aktivason programını kullan istersen ben sana link atarım özelden

Uhops

Uhops

Üye
Windows 8.1 tavsiye edilir :islik:

sezgince

sezgince

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olduğunuz için teşekkürler arkadaşlar bildiğiniz program varsa özelden link verin ben yaparım bunları yaptıktan sonra güncelleme falan yapabilirmiyim ? Çünkü bazı kullandığım programlar olmak üzere ekran kartı driver gibi programlar istiyor o yüzden sordum bir an önce geçeyim :)

Üst Alt