Windows Phone un gülen yüzü artık yok.

Sponsorlu Bağlantılar

volumezoom

volumezoom

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone un gülen yüzü artık yok.
Window Phone severlerin iyi bildiği, Nokia nın bizimle tanıştırdığı, Microsoft a devredilen hizmetlerden birisi olan MixRadio sonrasında Line a satılmıştı. Ne yazıkki dün yapılan açıklama sonrası 16.02.2016 itibarıyla MixRadio hizmetine son verildi. Çok fazla kullanmasamda özellikle Nokia döneminde Windows Phone a özel olan bu uygulama sonrasında diğer platformlarada yayımlanmıştı. Şimdi ise bu hizmet sonlandı, Üzülmedim desem yalan olur.

Kaynak:
Kaynak:

• Beğen
Tepkiler: technicker

erhanercan

erhanercan

Üye
line tek servisiyle birleştiriyor sanırım o sekılde devam edecek

skynet

Üye
Bir ara müzik çalarını kullanırdım eko ayarlarına hızlı erişim olduğu için ama sonrası da tamamen bıraktım ve rom'un içine gömülü olduğu için her kurulumdan sonra silmek zorunda kaldığım bir uygulama oldu

4MaGuS

4MaGuS

Üye
tek kullandığım çevrimiçi müzik uygulamasıydı peki şimdi ne olacak line'nın ayrı bir müzik uygulamasımı var yoksa sıfırdan yeniden mi geliştirilecek

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
10 Kişiden 1 Kişi Anca Kullanıyordur Bence

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
herne kadar biz kullanmıyor olsak ta etkili bir programdı spotifye rakip olmuştu vefakar nokia sağolsun

erhanercan

erhanercan

Üye
Line çatısı altına giriyor bir yere gitmiyor

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Çok severdim kendisini neyse linede kullanırız bakalım line music nasıl olacak :)

erhanercan

erhanercan

Üye
zaten line catısı altına gireli olmuştu bayağı şuan line catısı altında da kapatılıyor diyo

Aslinda line catisi altindaki servislerine entegre edecekler gibi birsey okudum bir yerde ama nerde unuttum

braayn

braayn

Üye
hep bir belirsizlik var daha ne olacak tam belli değil bir an önce kaçın bu sistemden :) şaka bir yana ben arada kullanırdım ama MS bir kapıyı kapatır bir kapıyı açar ama BETA olarak geleceği kesin diye bilirm. Line Music Beta

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hep bir belirsizlik var daha ne olacak tam belli değil bir an önce kaçın bu sistemden :) şaka bir yana ben arada kullanırdım ama MS bir kapıyı kapatır bir kapıyı açar ama BETA olarak geleceği kesin diye bilirm. Line Music Beta
Konunun Microsoft'u ilgilendiren kısmını bakıyorum bakıyorum göremiyorum. :allalla:

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS, ON9 ve Esendağlı

onursarii

Üye
Spotify'a kaldık desenize :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Kişisel zevklerimize göre sanatçılar seçip, tarz seçip listeler yapabildiğimiz, o listeleri ücretsiz indirip belirli bir süre kadar dinleyebildiğimiz (bıkana kadar :P) bir uygulamaydı. Ben çok severdim. Hala daha kullanıyorum. Çok üzüldüm. İnşallah onu aratmayacak bir uygulama gelir.

0MG90

0MG90

Üye
Bana göre Spotify, TuneIn gibi uygulamalar varken gereksiz yere vardı

onursarii

Üye
Bana göre Spotify, TuneIn gibi uygulamalar varken gereksiz yere vardı
Spotify'ı dün denedim. Üye oldum giriş yaptım. "Bu uygulamayı kullanmak için Spotify Premium hesabı gerekiyor" dedi, bana satın alma seçeneği bile sunmadan websitesinde kontrol edin diyor. Yani spotify deneyimim başlamadan son buldu. Bir deneseydik sonra premium alsaydık? Uygulama içinden alsaydık? Garip.

0MG90

0MG90

Üye
Spotify'ı dün denedim. Üye oldum giriş yaptım. "Bu uygulamayı kullanmak için Spotify Premium hesabı gerekiyor" dedi, bana satın alma seçeneği bile sunmadan websitesinde kontrol edin diyor. Yani spotify deneyimim başlamadan son buldu. Bir deneseydik sonra premium alsaydık? Uygulama içinden alsaydık? Garip.
Bir ara premium üyelik 3 lira olmuştu keşke o zaman alsaydınız. Değiyor çünkü o paraya.

onursarii

Üye
Bir ara premium üyelik 3 lira olmuştu keşke o zaman alsaydınız. Değiyor çünkü o paraya.
doğrudur para önemli değil de, en azından deneme süresi vermesi lazımdı.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
hiç üzülmedim. o tarz müzik uygulamalarını da ne android'de ne de wp'de hiç kullanmadım. ne istediğin şarkıyı bulabiliyorsun ne telefona indirebiliyorsun. güya çevrimdışı dnleniyordu ama ben hiç çevrim dışı bişey dinleyemedim. zaten hep yabancı müzikler vardı. Wp'de yok ama Android ve iOS kullanan indirsin Turkcell müziği keyfine baksın.