Windows Phone Rehberini Sıme Yedekleme?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone Rehberini Sıme Yedekleme?
Arkadaşlar Rehberi Nasıl SIM Kopyalarım ? Böyle Şaçma Sapan Bişey Varmı Onca Şey Var Diyemeyeceğim Oda Yok Hatta Hiçbir Ayar Bi Zıkkım Yok Ben Numaralarımı Nasıl Atacağim SIMe? 701 de Olsa 50 Kere Atmiştim En Azından Turkcellin Yedek Sim Özelliği Vardı Sım Menüsünde Bunda Oda Yok Ne Yapacağim Kafayı Yemek Üzereyim

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
tüm rehberin zaten microsoft hesabında. yeni geçeceğin telefon eğer internete bağlanamayan akılsız bir telefon değil ise zaten o telefona da aynı microsoft hesabını senkron ederek tüm rehberini getirebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
tüm rehberin zaten microsoft hesabında. yeni geçeceğin telefon eğer internete bağlanamayan akılsız bir telefon değil ise zaten o telefona da aynı microsoft hesabını senkron ederek tüm rehberini getirebilirsin.
Tamam Ama Konu O Değil.Konu Telefon Servise Gitti Elimde Mail Adresindeki Numaralar Kaldı Onları Hatta Aktarmam Lazım Ki Eski Model Cihazda Kullanayım

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Tamam Ama Konu O Değil.Konu Telefon Servise Gitti Elimde Mail Adresindeki Numaralar Kaldı Onları Hatta Aktarmam Lazım Ki Eski Model Cihazda Kullanayım
Bağlı olduğunuz operatör'ün şifreyle bağlanacağınız ONLINE ISLEMLER menüsünde dışardaki bir ortamda olan rehber kayıtlarını elektronik ortamda sim karta aktarma imkanının olması lazım?
Online işlemlere girerek kontrol etmelisiniz..

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bağlı olduğunuz operatör'ün şifreyle bağlanacağınız ONLINE ISLEMLER menüsünde dışardaki bir ortamda olan rehber kayıtlarını elektronik ortamda sim karta aktarma imkanının olması lazım?
Online işlemlere girerek kontrol etmelisiniz..
Aklıma Geldi Girdim Ama Bişey Göremedim Maalesef.

afwerker

afwerker

Üye
Telefonuna unlock yapıp açtığım Tweak konusundan sim bölümünü aktif edip kopyalama yapabilirsin.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Telefonuna unlock yapıp açtığım Tweak konusundan sim bölümünü aktif edip kopyalama yapabilirsin.
Garantide Duman Olucak Sanırım? Çok Uzun İş Ne Bİleyim Sanki Dosya Kaçırıyoruz Onun Malı Olan Şeyi Sanki Çalıyoruz Zorla Dosyalarımı Alamaya Çalıyorum Yok Abi Aldırtmıyor Adamlar.Uygulama Vs İle csv Dosyası Olarakta Yedeklesem Yeter Bana Ama TEk Tek Yedeklemem Gerek Toplu Değil

afwerker

afwerker

Üye
Garantide Duman Olucak Sanırım? Çok Uzun İş Ne Bİleyim Sanki Dosya Kaçırıyoruz Onun Malı Olan Şeyi Sanki Çalıyoruz Zorla Dosyalarımı Alamaya Çalıyorum Yok Abi Aldırtmıyor Adamlar.Uygulama Vs İle csv Dosyası Olarakta Yedeklesem Yeter Bana Ama TEk Tek Yedeklemem Gerek Toplu Değil
Garanti duman olmaz garantilik bi durum yok burada sen sadece normal interop unlock yapıp o konudaki uyguamayı yüklemen gerek

afwerker

afwerker

Üye
Çok Uzun İş :/
o zaman yapacak bişey yok androide falan geçiyorsan outlook üzerinden dışa aktar seçeneği ile aktarıp google hesabına yükleyeceksin yada dışa aktardığın dosyayı vınn falan varsa onla yükleyebilirsin

• Beğen
Tepkiler: teknognc
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
o zaman yapacak bişey yok androide falan geçiyorsan outlook üzerinden dışa aktar seçeneği ile aktarıp google hesabına yükleyeceksin yada dışa aktardığın dosyayı vınn falan varsa onla yükleyebilirsin
Vın Derken

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
hat okuyacak cihaz. Turkcell Vın vodem jet gibi usb simkart okuyucularlar yada symbian bi telefon varsa indirdiğin vcf dosyasını telefonda açıp rehber yüklemesi yapabilirsin.
çoklu csv dosyası olarak yapıyor öyle de yapamıyorum

Üst Alt